Najnowsze

Roksana Węgiel łączy karierę z przygotowaniami do matury. "Będę musiała bardziej skupić się na nauce"

Najnowsze

Autor:
Oskar
Netkowski
Nowy utwór Roksany Węgiel
Nowy utwór Roksany Węgiel Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Roksana Węgiel cały czas zbiera rzesze nowych fanów. Wokalistce nie brakuje pomysłów na siebie. Choć jej kariera prężnie się rozwija, ciągle podkreśla, że nauka jest dla niej równie ważna. Gwiazda zaprezentowała na naszej scenie singiel "Głośniej" i opowiedziała, jak zamierza przygotować się do egzaminów dojrzałości.

Roksana Węgiel przygotowuje się do matury

Roksana Węgiel pochodzi z niezwykle artystycznej miejscowości, Jasło, w której urodzili się Michał Szpak i Ralph Kamiński. To tam artystka przyszła na świat i uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Dziewczyna przygodę ze śpiewem rozpoczęła w kościele. Uczęszczała do parafialnej scholi. Później tańczyła w hiphopowej grupie tanecznej R-Revolution. Roksana Węgiel stała się naprawdę popularna, kiedy wygrała "The Voice Kids" i Eurowizję dla dzieci. Jest też laureatką nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. W 2019 roku wydała pierwszy album pt. "Roksana Węgiel". 

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

17-letnia wokalistka zaczęła naukę w klasie maturalnej co wiąże się z egzaminem dojrzałości, który będzie nie lada wyzwaniem dla Roksany. - Będę musiała bardziej skupić się na nauce. Dobrze, że matura jest w maju. Sezon się zaczyna wtedy dopiero, więc idealnie się złożyło. Zamierzam wydać też płytę, więc sporo się będzie działo, ale w wakacje będzie prawdziwy wycisk - mówiła gwiazda.

Roksana Węgiel na scenie Dzień Dobry TVN

"Głośniej" to najnowszy singel Roxie Węgiel. Przewrotny tytuł idealnie pasuje do tanecznego, głośnego beatu nowej piosenki, ale jest też swoistym protestem w duchu girls power. Artystka swoim utworem głosi, że dziewczyny wcale nie powinny być grzeczne i siedzieć cicho. Muszą zawalczyć o swoje, wiedzieć czego chcą i nie bać się po to sięgać. - Nie chodzi nawet o brak pokory, ale o to, żeby uwierzyć we własne możliwości. Chciałam trafić do kobiet i dziewczyn, bo żyjemy w czasach social mediów, gdzie wszystko jest puste i wyidealizowane. Lubię wykorzystywać swoje zasięgi w dobry sposób. Lubię, kiedy moja muzyka niesie przekaz - powiedziała Roksana Węgiel.

Roxie namawia wszystkie dziewczyny, by nie bały się zrobić pierwszego kroku i szły po swoje. - Młode kobiety mają ciężej, bo w okresie dojrzewania, spada poczucie własnej wartości. Kobiety lubią się porównywać do innych, a każda z nas jest wyjątkowa. Ta piosenka mówi o wewnętrznej sile, którą każda z nas ma w sobie - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości