Gwiazdy

Kulisy koncertu Roksany Węgiel. "Tracę poczucie czasu, kiedy spędzam go z fanami"

Gwiazdy

Ma zaledwie 16 lat, niesamowity głos i grono wiernych fanów. Jej media społecznościowe obserwuje ponad milion internautów, a bilety na koncerty znikają w błyskawicznym tempie. 8 sierpnia udaliśmy się z kamerami do Bydgoszczy, by zobaczyć, jak wyglądają kulisy koncertu Roksany Węgiel. Od czego artystka zaczyna swoje przygotowania?

Koncert Roksany Węgiel - przygotowania

8 sierpnia, Fabryka Lloyda w Bydgoszczy, to właśnie tu za niespełna kilka godzin na scenie zaśpiewa Roksana Węgiel. Fani powoli zajmują miejsca startowe w blokach przed wejściem, a muzycy rozpoczynają pierwsze próby instrumentów. Wchodzimy do garderoby, tam z uśmiechem wita nas Roksana. Artystka zdradziła, od czego rozpoczyna przygotowania.

- Przed koncertem muszę zadbać o dobrą rozśpiewkę, a także stylizacje. Tutaj mam kilka stylówek. Kurtkę dżinsową ręcznie malowaną, kombinezon i kurtkę z okładką najnowszego singla, "Korona".

– powiedziała Roxie pokazując nam wszystkie ubrania. Następnie młoda wokalistka ruszyła na próbę.

Roksana Węgiel spełniła marzenie fanki

Kilka godzin przed oficjalnym koncertem Roksana rozpoczęła próby. Jak się okazało, wszyscy fani, którzy posiadali bilety VIP, mogli towarzyszyć artystce podczas rozśpiewki, a także zamienić z nią kilka słów. W tym czasie jedna z dziewczynek, stojących w pierwszym rzędzie, rzuciła, że chciałaby zaśpiewać z Roxie. Artystka bez wahania zgodziła się i wciągnęła fankę na scenę.

- Nie sądziłam, że ona to usłyszy. To było moje największe marzenie – powiedziała nam dziewczynka.

Odpoczynek tuż przed wejściem na scenę

Tłumy fanów, światła reflektorów i niesamowite emocje. Roksana przyznała, że tuż przed wyjściem na scenę wykonuje ostatnie szlify makijażu, przebiera się oraz wycisza. Artystka dodała również, że każdy koncert jest dla niej wyjątkowy i podczas każdego z występów pragnie przekazać swojej publice dobrą energię.

- Bardzo często myślę sobie o tych ludziach, którzy przyszli na koncert. Dla niektórych młodych osób jest to pierwszy koncert w życiu. Dlaczego chce dać z siebie wszystko. Patenty, które mnie rozluźniają? Lubię się wyciszyć i skupić się na pozytywnej energii- powiedziała.

Czy Roksana stresuje się przed występem przed dużą publiką? Jak przyznała, na swoim koncie ma już kilkaset występów, przestała już je nawet liczyć. – Przy każdym koncercie towarzyszy mi adrenalina, bo chce dać z siebie wszystko i zależy mi na tym, aby słuchacze bawili się najlepiej na świecie. Mam gdzieś z tyłu głowy taką odpowiedzialność za fanów – dodała.

Oklaski, bisy i krzyki radości, po koncercie Roksanę czekają jeszcze spotkania z fanami. Ogromny kolejki i chęć krótkiej rozmowy z młodą gwiazdą, to już norma.

- Ja zawsze wychodzę do fanów po koncercie. Nie wiem, czy teraz się uda poświecić każdemu chwilę. Przed pandemią było tak, że podpisywałam autografy i robiłam zdjęcie dłużej, niż trwał sam koncert. Ja tracę poczucie czasu, kiedy spędzam go z fanami. To jest dla mnie przyjemność – podsumowała.

Zobacz wideo: Roksana Węgiel w nowej odsłonie

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości