Katarzyna Sokołowska o spełnieniu w macierzyństwie. "Co by się nie działo, to jest najważniejsze na świecie"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Katarzyna Sokołowska ma za sobą trudną drogę do macierzyństwa. Wraz z mężem starali się o dziecko kilka lat. Pięć miesięcy temu urodził się jej ukochany synek. Jak rola mamy zmienia codzienność? Jakim dzieckiem jest Iwo Lew? O tym reżyserka pokazów mody opowiedziała w szczerej rozmowie z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Trudna droga do macierzyństwa

Katarzyna Sokołowska została mamą w lipcu tego roku. Gwiazda nie ukrywa, że ta rola odmieniła jej życie. - To był taki element, o którym zawsze marzyłam. Ten moment nastąpił trochę później, niż się o tym mówi i myśli standardowo, ale myślę, że na macierzyństwo zawsze jest czas - tłumaczy. Wraz z mężem starali się o dziecko kilka lat, wykorzystując metodę in vitro.

- Moja historia zakończyła się sukcesem, też już w takim momencie granicznym. W mojej świadomości była myśl, że może będę musiała się pogodzić z tym, że tego dziecka nie będzie - wyznaje reżyserka pokazów mody. Po narodzinach Iwa, Katarzyna zdała sobie sprawę, że jej głos w tej sprawie jest ważny, może dać siłę i nadzieję parom przeżywającym podobne rozterki.

Katarzyna Sokołowska o roli mamy

Jurorka "Top Model" zdecydowała się spróbować zapłodnienia metodą in-vitro po tym, jak poroniła naturalną ciążę. - Musiałam podjąć poważną decyzję, że po prostu czas płynie, takie poronienia mogę być moim udziałem, więc podejmuję decyzję o in vitro - opowiada.

- Wtedy jestem w stanie świadomie przeprowadzić proces, ochronić ciążę od pierwszej minuty. Takie decyzje są trudne - podkreśla.

Jak bycie mamą zmieniło codzienność Katarzyny Sokołowskiej? - Te pięć miesięcy mojego życia jest zupełnie inne. Pracuję dużo, ale z domu, nie prowadzę życia, jakie prowadziłam, bo się nie da, to kwestia decyzji - tłumaczy.

Jakim dzieckiem jest Iwo Lew? - Wspaniałym, radosnym. Ma słońce w oczach. Co by się nie działo, to jest najważniejsze na świecie - podsumowuje.

Dłuższa wersja rozmowy dostępna jest w zakładce Dzień Dobry TVN Extra na Player.pl

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Reporter: Monika Nasternak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości