Gwiazdy

  Gwiazdy

  Jak Kinga Rusin ocenia edukację współczesnej młodzieży? Co mówi o edukacji swoich córek? Czym córki prowadzącej Dzień Dobry TVN pasjonują się? Czy Kinga Rusin pomagała córkom w nauce? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jeszcze nikt w "Milionerach" nie zrobił tego tak jak oni! Kinga Rusin i Piotr Kraśko przy pytaniu o 1 000 000 złotych zadzwonili do Bartka Węglarczyka... dla niego odpowiedź była oczywista! Czy wygrali milion? Zobaczcie koniecznie! Specjalne odcinki "Milionerów" 15 i 17 kwietnia o godz. 20.00 w TVN!

  Jarosław Kret o swoim udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Ja wreszcie nie muszę grać (...), bo ja jestem "antysocjalny", nie jestem zwierzęciem grupowym". Co zmieniło się w jego życiu odkąd zdecydował się na udział w programie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  "Najwyższy czas by ... nauka poszła w las"! Na scenie Dzień Dobry TVN: Paprodziad z utworem -"Lovelasy".

  "Nie chcę z nikim walczyć, chcę się dzielić różnymi rzeczami i robię to najczęściej ze sceny, (...) a jeśli coś chcę zostawić dla siebie , to po prostu zostawiam". O swoim podejściu do medialnych plotek i relacjach z dziennikarzami opowiedziała nam Edyta Herbuś.

  Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy o ich popisowe świąteczne dania. Zobaczcie jakie potrawy przygotowują na święta: Edyta Herbuś, Klaudia Halejcio, Joanna Jabłczyńska, Aneta Zając i Agnieszka Kaczorowska.

  Jak Joannie Jabłczyńskiej udaje się bronić swojej prywatności przed mediami i czy rzeczywiście "po cichu" wyszła za mąż? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  W tym roku Mateusz Gessler spędzi Święta w Polsce. Jak myślicie jakie dania pojawią się na jego wielkanocnym stole i jakie jest jego świąteczne postanowienie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Anna Wyszkoni z utworem "Nie chcę Cię obchodzić", który jest drugim singlem romujacym nową płyte wokalistki - "Jestem tu nowa".

  Z jakiego powodu supermodelka przyjechała do Polski? Czy zawsze podróżuje z synem? Jak wygląda obecne życie modelki? Dlaczego praca modelki jest czasowym zajęciem? Co czeska Karolina Kurkova robi poza modelingiem? Czy myśli o pracy w telewizji, a może planuje powiększenie rodziny? Czego Kurkova nie akceptuje u mężczyzn? Gwiazda była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN! Zobaczcie, jak Marcin Prokop zareagował, gdy modelka zmierzwiła mu włosy!

  Polański, Wajda, Cybulski... długo można by wyliczać znakomitości, które odwiedzały dom Morgensternów. O tym niezwykłym miejscu opowiedziała nam Krystyna Morgenstern. Swoje wspomnienia przedstawili także: Piotr Woźniak-Starak, Małgorzata Niezabitowska, Grażyna Torbicka i Daniel Olbrychski: "Fajni ludzie, zawsze fajni, a podłych ta para nie zapraszała".

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Kasia Cerekwicka z utworem "Bez Ciebie", który zapowiada nową płytę wokalistki! Jak Wam się podoba?

  Konstancja to "bomba z opóźnionym zapłonem", kobieta po której można spodziewać się wszystkiego. Jak w tej roli odnajduje się Magdalena Cielecka? Nad czym aktorka w tej chwili pracuje i u którego ze znanych reżyserów chciałaby zagrać? Przypominamy: Belle Epoque już w środę o 21.30!

  Wielkimi krokami zbliża się 10. edycja festiwalu NETIA OFF CAMERA. Po raz pierwszy przewodniczącą jury będzie kobieta - Agnieszka Holland! O tym kogo jeszcze zobaczymy na festiwalu i jakie smaczki przygotowali organizatorzy z okazji 10-tych urodzin festiwalu opowiedzieli nam - Alicja Myśliwiec, rzeczniczka prasowa NETIA OFF CAMERA i Jan Ołdakowski, Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.

  ...przyjaźń. Gwiazdy spotkały się w Kalifornii i natychmiast zostały sfotografowane przez paparazzi. Kobiety publikowały również wspólne zdjęcia na swoich profilach społecznościowych. A co poza tym dzieje się w ich życiu? Edyta Górniak razem z synem wzięła udział w sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu, a w wywiadzie piosenkarka przyznała, że rozważa adopcję kolejnego dziecka. A Joanna Krupa przez cały miesiąc obchodzi swoje 38. urodziny, nago nad basenem. Skąd to wiemy? Od dziennikarki Dzień Dobry TVN Barbary Pasek.

  Według socjologa Tomasza Sobierajskiego - szukanie wzorców po prostu ułatwia nam życie. Dlatego też It Girls, dziewczyny, które zdobyły niesamowitą popularność i autorytet w Internecie są w dzisiejszych czasach tak popularne. Jak wygląda życie takich dziewczyn? Czy zdają sobie sprawę z tego, jak duży wpływ wywierają na ludzi? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to polskie It Girls: Gosię Macias i Antoninę Samecką.

  Krystyna Janda, znana w Internecie ze swoich mocnych wypowiedzi na temat obecnego Rządu, odwiedziła program Kuby Wojewódzkiego, gdzie swoje opinie powtórzyła na antenie. Jak radzi sobie z hejtem? O czym jeszcze rozmawiali? I czy aktorka wie, kim jest Maffashion?

  Piotr Adamczyk i Czesław Mozil Mają swoje własne restauracje. Kuba Wesołowski - hotel, a Marcin Prokop założył agencję mówców. Dlaczego gwiazdy otwierają własne biznesy? W jakie branże zaangażowali się: Rafał Maślak, Maja Bohosiewicz, Zofia Ślotała i Omenaa Mensah? Ich interesy odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zwycięzca ostatniej edycji Mam Talent! Jakub Herfort z piosenką "Bo z dziewczynami..." Wybieracie się na casting do kolejnej edycji programu?

  Najpierw nie odbierał telefonu. Potem - nie było wiadomo, czy przyjmie nagrodę. Komitet noblowski miał nie lada problem z ojcem amerykańskiej kontrkultury Bobem Dylanem. Piosenkarz nie pojawił się na grudniowej Akademii Noblowskiej. Kiedy w końcu dotarł do Szwecji, aby zagrać tam 2 koncerty, zgodził się na odebranie statuetki, ale bez udziału mediów i kamer. Kto mu towarzyszył?

  W teatrze Ateneum spędziła już 10 lat. Jak wyglądają próby do najnowszego spektaklu "Ojciec", w którym zagra główną rolę? A kogo zagra w nim Marian Opania? Jak przyznaje, nigdy nie była córeczką tatusia. A jak dziś wyglądają jej stosunki z ojcem? Z Magdaleną Schejbal o dzieciach, uczuleniu na kurz i rodzinie rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zespół Miqedem pochodzi z Tel Awiwu. W jego składzie jest Polak Paweł "Bzim" Zarecki. Grupę odwiedziliśmy w Izraelu. Kiedy powstała? Skąd czerpie teksty?

  Garderoba Omeny Mensah dzieli się na dwie sekcje: biznes i fashion. Co znajduje się w każdej z nich? CO jest jej modowym konikiem i dlaczego bielizna musi być zawsze w komplecie? Czy ma garderobiane marzenie? Do szafy gwiazdy zajrzała stylistka Alicja Napiórkowska.

  Nelli Rokita - czym zajmuje się teraz? Uczy dzieci języka angielskiego. Jak sprawdza w roli nauczyciela? Czy żałuje zaangażowania się w politykę i, czy wróciłaby do niej? Co robi w wolnych chwilach? Z byłą doradczynią Lecha Kaczyńskiego do spraw kobiet i żoną Jana Rokity, o polityce, aborcji, mężu i chorobie nowotworowej, rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Jeden z najpopularniejszych duetów elektronicznych w Polsce, XXANAXX, powstał w 2012 roku. Na początku w trasy koncertowe jeździli we dwoje, dziś - otacza ich cały sztab ludzi. Czy stresują się jeszcze przed występami? Jak radzili sobie z awariami podczas koncertów na początku kariery? Kto stworzył ich styl? Z duetem rozmawiała Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Kolejną osobą, która odpadła z drugiej edycji Agenta-Gwiazdy jest Edyta Zając-Rzeźniczak. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała, jak zareagował jej mąż - Kuba Rzeźniczak, kiedy dostała propozycję udziału w programie, jak wspomina udział w Agencie, co było dla niej największym wyzwaniem podczas nagrywania programu, czy któryś z uczestników ją denerwował i czy mężczyźni z ekipy próbowali ją podrywać.

  Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer, Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan pojawią się w wielkanocnych odcinkach Milionerów. Gwiazdy przeznaczą swoje wygrane na Fundację TVN Nie Jesteś Sam. Czy przed programem zjadł ich stres? Jak przygotowywali się do zadawanych przez Huberta Urbańskiego pytań? Na planie Milionerów była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak powstawała scena zaręczyn Konstancji (Magdaleny Cieleckiej) i Jana (Pawła Małaszyńskiego) w Belle Epoque? Kto wybierał pierścionek? Ilu statystów było potrzebnych do sceny? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.