Gwiazdy

  Gwiazdy

  Olga Frycz jest kolejną uczestniczką Agenta Gwiazdy, która odpadła z programu. Za kim tęskniła najbardziej? Co zarzuciła Tomaszowi Niecikowi? Którego współuczestnika Agenta najbardziej polubiła? I jak wspomina całą przygodę? W Dzień Dobry TVN aktorka powiedziała również, co wegetarianka może zjeść w Argentynie.

  Kręcenie sceny boksu do Belle Epoque, w której gra Cezary Pazura trwało ponad pięć godzin. Jak aktor przygotowywał się do roli? Czy na ringu odbyła się prawdziwa walka? Zdarzyło mu się już kiedyś boksować? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Od jego wygranej w Top Model minęły cztery miesiące. Co robił przez ten czas? Jakie ma plany na przyszłość? Czy jego rodzinne miasto, Ostróda, jest z niego dumne? A co z miłością? Z Patrykiem Grudowiczem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Boreliozę musiała zdiagnozować sobie sama. Jak z nią teraz walczy? Jakie ma rady dla ugryzionych przez kleszcza? Dlaczego lekarze nie potrafią diagnozować i leczyć boreliozy? Z Barbarą Kurdej-Szatan rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po 4 latach walki Dariusz Kordek dostał w końcu unieważnienie ślubu kościelnego. Czy razem Elizą planują już ślub kościelny? Wiedzą jak będzie wyglądał? Jak wygląda procedura unieważnienia? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jeden z tabloidów napisał, że czternaście lat temu juror MasterChefa Michel Moran za niepłacenie alimentów trafił za kratki. Czy to prawda? Michel przyszedł do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieć, jak rzeczywiście wyglądała opisywana sprawa. Jaki ma kontakt z synem, którego tekst dotyczył? Czy podejmie kroki prawne względem gazety?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Odetą Moro o 2. edycji Agenta Gwiazdy. Dlaczego za pierwszym razem odrzuciła propozycję wzięcia udziału w programie? Co sądzi o innych uczestnikach i panującej w programie atmosferze? I czego jeszcze nie wiemy o Agencie?

  Podczas drugiej ciąży Małgorzata Socha starała się ominąć szum medialny. Dlaczego? Czym jej pierwsza ciąża różniła się od drugiej? Co sądzi o zamieszaniu powstałym wokół Anny Lewandowskiej? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Trwają prace nad nową produkcją TVN "Podatek od miłości". Jej premiera odbędzie się w styczniu 2018 roku. O czym jest film? Kto gra głównych bohaterów? Co z filmem ma wspólnego ring bokserski? Na plan produkcji wysłaliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Kingę Burzyńską.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Przemysław Majdan uważani są za największych wygranych 1. edycji Azja Express. Jakie mają rady dla uczestników 2. edycji, którzy właśnie wyruszyli do Indii? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jason Mraz koncertował u boku takich artystów, jak The Rolling Stones czy Alanis Morissette. Ma na swoim koncie dwie statuetki Grammy. Kiedy nie zajmuje się muzyką poświęca się uprawie awokado na swojej farmie w Kalifornii. Jakie emocje towarzyszą mu podczas pisania piosenek? Co robi, kiedy dopada go marazm? Zdarza mu się robić coś nie tak? Dlaczego lubi koncertować w kawiarenkach? Z wokalistą rozmawiała Gabi Drzewiecka. Czy wykonał zadanie, które dała mu dziennikarka Dzień Dobry TVN? ;)

  Na scenie Dzień Dobry TVN IAN BLOND & Ania "Momo" Ołdak wykonali cover piosenki "House Of The Rising Sun". Pamiętasz, kto śpiewał ją w oryginale?

  Paweł Królikowski dołączył do obsady Drugiej szansy. Gra w serialu brata swojego brata - Rafała Królikowskiego. Czy to pierwsza produkcja, w której zagrali razem? Czy ta rola była dużym wyzwaniem? Jak bardzo bracia są ze sobą związani w życiu prywatnym? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Małgorzata Leitner, agentka takich gwiazd jak Joanna Krupa, napisała książkę skierowaną do młodych kobiet, które chcą osiągnąć sukces w show biznesie. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? "Inteligencja emocjonalna pozwala na osiągnięcie sukcesu" - powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. A jak wyglądała jej droga na czerwony dywan?

  Hanna Lis brała udział w poprzedniej edycji Azja Express w parze z Łukaszem Jemiołem. Jakie rady ma dla nowych uczestników programu? Powtórzyłaby azjatycką przygodę? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno Staszkowi Karpielowi-Bułecce i Annie Lis urodził się syn. Jak muzyk wyobrażał sobie ojcostwo? Był przy porodzie? Co czuł, kiedy pierwszy raz wziął swojego synka na ręce? Z parą i ojcem Staszka - Janem spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Po wielu latach przerwy projektant Robert Kupisz postanowił wrócić na parkiet. Dlaczego? Jakim był instruktorem? i jak taniec wpłynął na to, co robi teraz? Na próbie projektanta był dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Piosenka "Poczekaj" pochodzi z wydanej w 2016 roku przez Mietka Szczęśniaka płyty zatytułowanej "Nierówni". Artysta zaprezentował utwór na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Jessica Chastain: "Byłam zszokowana, że budynek wciąż tam stoi i że można zejść do piwnicy i obejrzeć miejsca, w których chowali się ludzie, te sekretne korytarze. Byłam zaskoczona, że ta historia nie została nagłośniona wcześniej. Ten budynek jest dla mnie pomnikiem miłości". O historii opowiedzianej w filmie "Azyl" Piotr Kraśko rozmawiał z Danielem Brühlem i Jessicą Chastain. Czy zastanawiali się, jak sami zachowaliby się, gdyby żyli w tamtych, tragicznych czasach?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: LemON z utworem "Akapit". Od samego rana Igor Herbut odpowiadał na Wasze pytania na czacie, a Magdzie i Marcinowi opowiedział o muzycznych inspiracjach, które można odnaleźć na nowej płycie zespołu.

  Tamara Gonzalez Perea wybrała się do Paryża, na spotkanie z Gosią Baczyńską. Zobaczcie jak wygląda nowa kolekcja projektantki, gdzie kupuje koronki na swoje suknie i jaka jest tajemnica unikalnych perfum Gosi. Zapraszamy na spacer po stolicy mody!

  Rozdane zostały "polskie Oscary" czyli nagrody Polskiej Akademii Filmowej - Orły 2017. Największymi wygranymi są filmy: „Wołyń” - otrzymał aż dziewięć statuetek i „Ostatnia rodzina”, która zwyciężyła w czterech kategoriach. O tegorocznych laureatach, emocjach towarzyszących zdobywcom statuetek i kondycji polskiego kina rozmawialiśmy z Aleksandrą Konieczną, Andrzejem Sewerynem i Grażyną Torbicką.

  "Był sobie mały Robert, który marzył by zostać piłkarzem i grać na wielkich stadionach. Ciężko trenował, miał wiele wyrzeczeń i nigdy się nie poddawał", a dziś wieczorem poprowadzi naszą reprezentację w meczu z Czarnogórą! Robert Lewandowski, mimo intensywnych przygotowań, znalazł chwilę dla naszych widzów! Z Marcinem Mellerem rozmawiali o marzeniach, dzieciństwie i OCZYWIŚCIE piłce nożnej. Co jest dla niego najważniejsze w życiu, jak wygląda jego dzień idealny i ... czy mówi do brzucha Ani Lewandowskiej? :)

  Take That to jeden z najsłynniejszych boysbandów na świecie. Sprzedali ponad 45 milionów płyt, przez lata królowali na szczytach list przebojów! Teraz, po kilkuletniej przerwie, zespół wraca z nowym albumem - "Wonderland". Howard Donald, Mark Owen i Gary Barlow po raz pierwszy udzielili wywiadu polskim mediom! Zobaczcie co powiedzieli Annie Senkarze. O tym, czy artyści czasami potrzebują przerwy w karierze, rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Alicją Janosz i Krzysztofem Zalewskim.

  Paweł Małaszyński od wielu lat, z powodzeniem, łączy dwie pasje realizując się aktorsko i muzycznie. O tym, że mogą one ze sobą świetnie współgrać świadczy utwór "Secrets" - inspirowany serialem "Belle Epoque", w którym Paweł gra główną rolę. Premiera teledysku już w najbliższą środę, czyli w dniu emisji kolejnego odcinka serialu!

  Na portalach randkowych kobiety często mijają się z prawdą w kwestii wieku i wagi, a mężczyźni dodają sobie kilka centymetrów wzrostu. Dlaczego tak się dzieje, że wzrost jest dla panów tak ważny? Czy niscy mężczyźni mają kompleksy i czy "muszą się bardziej starać" w kontaktach z płcią piękną? W studiu Dzień Dobry TVN trzech panów, którym ich wzrost nie przeszkadza: Maciej Damięcki, Maciej „Gleba” Florek i David Gaboriaud.

  „Amok" to oparta na faktach historia morderstwa. W Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Adamik reżyserkę i Mateusza Kościukiewicza odtwórcę roli, podejrzanego o morderstwo, Krystiana Bali. Dlaczego nasi goście nie zdecydowali się spotkać z odsiadującym wyrok Krystianem? Czy Roman Polański rzeczywiście planuje nakręcić film opisujący tę historię? Wybieracie się do kina na "Amok"?

  O kosmitach i życiu pozaziemskim, z Anną Senkarą rozmawiali: Jake Gyllenhaal i Rebecca Ferguson. Jak udało im się stworzyć tak realistyczny obraz kosmosu w filmie "Life"? Czy ich zdaniem, gdzieś we wszechświecie, istnieje obca cywilizacja?

  W najnowszej sztuce gra 30-letniego informatyka, który ciągle mieszka z rodzicami. Jak uważany za ikonę stylu Filip Bobek radzi sobie z tym, że na scenę mysi wyjść nieuczesany i w dresie? Co wie o selfie? Spytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.