Gwiazdy

  Gwiazdy

  Film "Pokot" Agnieszki Holland zdobył nagrodę "Srebrnego Niedźwiedzia" na festiwalu filmowym w Berlinie. Zamierzacie się wybrać na ten film do kina? Polska, galowa premiera już jutro!

  Izabela Yamagata i Laila Dyer to nowe gwiazdy kolejnego sezonu "Żon Hollywood". Jak uczestnictwo w programie zmieniło relację między matką a córką? A jak przyjęła je polska publiczność? Dlaczego Laila szuka polskiego męża i czego oczekuje od potencjalnego wybranka? Z nowymi twarzami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarska Dzień Dobry TVN dotarła do plotki o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poprowadzą wspólnie program, w którym będą "wkręcać" gwiazdy. Czy to prawda? Agnieszka rozmawiała z parą.

  Krzysztof Czeczot to producent audiobooków, dramaturg i aktor o wielu twarzach. Potrafi zagrać brutalnego człowieka, który zabija dzieci śrubokrętem i sympatycznego chłopaka. Ostatnio zagrał w filmie „Porady na zdrady”. Jak radzi sobie z różnorodnością ról? O swojej pracy aktor powiedział w Dzień Dobry TVN.

  Początki karier aktorskich Mateusza Janickiego, Magdaleny Schejbal i Zbigniewa Buczkowskiego były różne. O swoich drogach do zawodu aktorzy powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, czy to prawda, że Zbigniew Buczkowski podprowadził do tramwaju Jacqueline Kennedy.

  Film polskiej reżyserki Agnieszki Holland "Pokot" został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem - nagrodą im. Alfreda Bauera, przyznawaną filmom fabularnym wyznaczającym nowe perspektywy w sztuce filmowej. Gratulujemy!

  Adele na gali Grammy przełamała swoją nagrodę i przekazała połowę Beyonce. W ten sposób złożyła hołd swojej idolce i zarazem konkurentce. O miłości do idoli i rywalizacji między artystami rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z wokalistami: Zbigniewem Wodeckim i Haliną Mlynkową oraz tancerzami: Michałem Pirógiem i Maciejem "Glebą" Florek. Za co się cenią?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Carmell. Pod tym pseudonimem kryje się Małgorzata Bernatowicz, wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz córka aktorki Ewy Kasprzyk. Podoba się Wam piosenka "Faces", która jest propozycją na krajowe eliminacje do Eurowizji 2017?

  Na ekrany wszedł film "Ciemniejsza strona Greya". Rolę głównĄ gra w nim Jamie Dornan. Czy według aktora ludzie powinni skrywać swoje ciemne strony? Jak radzi sobie z dużym zainteresowaniem, które jest związane z tym projektem? Czy sceny seksu były dla niego wyzwaniem? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Zapanowała nowa moda wśród amerykańskich celebrytek - publikują w internecie swoje roznegliżowane zdjęcia. O tym, kto to zrobił powiedziała w Dzień Dobry TVN nasza dziennikarka Barbara Pasek.

  Julia Kuczyńska i Jessica Mercedes poleciały do Nowego Jorku, aby wziąć udział w tamtejszym tygodniu mody. Ich stylizacje zwróciły uwagę magazynu Vogue. O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Dowiedzieliśmy się również, kto zaprosił nasze blogerki modowe na pokaz mody.

  W internecie pojawiło się zdjęcie ukazujące Monikę Brodkę z ogoloną głową. Wiele osób zastanawiało się, czy jest to fotomontaż, czy rzeczywiście artystka zmieniła swój wizerunek. Czy wokalistka skomentowała tę fotkę? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Dzień Dobry TVN Barbarę Pasek.

  Ada Fijał gra w sztuce Tajna misja. W jaką postać się wcieliła? Kto jej towarzyszy na scenie? Tuż przed premierą towarzyszyła aktorce dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  2016 był dla Martyny Wojciechowskiej trudnym rokiem: zmagała się z ciężką chorobą i żałobą po śmierci partnera oraz ojca jej córki - Jerzego Błaszczyka. Mimo to ciągle odbiera kolejne nagrody takie jak Telekamery i kręci w Malezji kolejny sezon "Kobiety na krańcu świata". Skąd czerpie wewnętrzną siłę? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na pewno znacie tę popularną piosenkę, ale nie w takim wykonaniu. Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Un angelo", wystąpił Patrizio Buanne. Która wersja przeboju podoba się Wam bardziej - ta śpiewana przez Robbie'go Williamsa czy przez Patrizio Buanne?

  W cyklu "Filmowe PytAnia" dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z Patricią Kazadi. Kto był jej pierwszą miłością z ekranu? Czy pamięta swój pierwszy raz w kinie? "Ja się lubię śmiać" - wyznała. A jak wyglądałby film o niej samej? Do kogo ma słabość?

  Wokalistka Monika Kuszyńska została mamą! Jej mąż, Kuba Raczyński zdradził, że urodził im się syn, któremu dali na imię Jeremi. Pokazał nawet w mediach zdjęcie dziecka. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom! :-) A Agnieszka Jastrzębska pochwaliła się w Dzień Dobry TVN, co ważnego wydarzy się w jej życiu...

  Miłość czy seks? Co jest ważniejsze? Czy jedno może istnieć bez drugiego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to Annę Jagodzińską, Michała Piróga, Monikę Olejnik, Annę Wendzikowską i Łukasza Jemioła.

  Jarosława Beniuka będzie można zobaczyć w kolejnej edycji "Małych gigantów". Do tej pory emerytowany piłkarz stronił od show-biznesu jak tylko mógł. Jak odnajduje się w tym świecie? Co skłoniło go do udziału w programie?

  Alicja Napiórkowska sprawdziła, co kryje się w szafie Michała Piróga. Co oznacza dla niego strój i czy lubi się nim bawić? Dlaczego znajomi określają jego stylizacje kac-stylem? W Dzień Dobry TVN cała prawda o zawartości trzech szaf choreografa.

  Michał Będźmirowski to pierwszy uczestnik drugiej edycji "Agenta-Gwiazdy", który odpadł z programu. Jak podobała mu się argentyńska przygoda? Czy żałuje, że trwała tak krótko? W Dzień Dobry TVN "Modny Tata" powiedział o tym, jak ciężko było mu się rozstać z 2,5-letnim na czas programu. A jak bloger radził sobie bez internetu?

  Druga edycja Agenta-Gwiazdy zapowiada się równie ekscytująco jak poprzednia. Już we wczorajszym, pierwszym odcinku widać było, że nie wszyscy uczestnicy przypadli sobie do gustu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała Alana Andersza, Odetę Moro i Darię Ładochę o atmosferę panującą w Argentynie. Co sądzą o Tomaszu Nieciku? A co na temat stereotypów powiedziała Edyta Rzeźniczak?

  Serial lub film, którego akcja osadzona jest w czasach dawnych wymaga odpowiedniej charakteryzacji aktorów. W tym kostiumu. Czym różni się praca na planie filmu kostiumowego od tego współczesnego? Jakie umiejętności musi posiadać aktor, aby strój był pomocnym mu rekwizytem, a nie przeszkodą? W Dzień Dobry TVN Józef Toliboski z "Nocy i dni", czyli Karol Strasburger i Baśka z "Pana Wołodyjowskiego", czyli Magdalena Zawadzka opowiedzieli, jakie figle może spłatać aktorowi kostium. Czy te, w których występowali w filmach serialach i na deskach teatrów były szyte specjalnie dla nich?

  DJ i producent muzyczny Alan Walker słynie z tego, że zawsze występuje z maską na twarzy. "Wszyscy tworzymy wspaniałe rzeczy, bez względu na to, kim jesteśmy, a jesteśmy tylko anonimowymi przechodniami i ta maska jest tego symbolem" - powiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jest w Polsce po raz drugi i twierdzi, że tutejsi fani dają mu niezwykłe wsparcie zarówno na koncertach, jak i w social mediach. Zobaczcie, dlaczego porzucił informatykę dla muzyki.