Gwiazdy

  Gwiazdy

  DJ i producent muzyczny Alan Walker słynie z tego, że zawsze występuje z maską na twarzy. "Wszyscy tworzymy wspaniałe rzeczy, bez względu na to, kim jesteśmy, a jesteśmy tylko anonimowymi przechodniami i ta maska jest tego symbolem" - powiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jest w Polsce po raz drugi i twierdzi, że tutejsi fani dają mu niezwykłe wsparcie zarówno na koncertach, jak i w social mediach. Zobaczcie, dlaczego porzucił informatykę dla muzyki.

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po udziale w Azja Express stali się jedną z ulubionych par show-biznesu. Z okazji walentynek przygotowaliśmy dla nich niespodziankę. Jaką? Czy pamiętają swoje pierwsze spotkanie? Gdzie poszli na pierwszą randkę? Jak byli wtedy ubrani? Co się działo w dniu ich zaręczyn i ślubu? Co Małgosia powiedziała Radkowi po złożeniu przysięgi? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Mogliśmy również zobaczyć fragmenty ze ślubu i wesela Małgosi i Radka.

  Są osoby, które nie obchodzą walentynek. Czy należy do nich Monika Olejnik? Rozmawiała z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Rusza druga edycja programu Agent-Gwiazdy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy występujących w niej uczestników, aby zapytać jakie są ich oczekiwania przed premierowym pokazem, jakie przeżycie nimi najbardziej wstrząsnęło, co im najbardziej doskwierało i czy program ich zmienił. Na naszych kanapach usiedli: Odeta Moro, Agnieszka Rylik, Mateusz Maga, Alan Andersz, Tomasz Niecikowski, Edyta Rzeźniczak, Michał Będźmirowski, Daria Ładocha i Julita Fabiszewska.

  Dlaczego w mieszkaniu DJ-a Adamusa nie ma telewizora? Ile lat ma jego gramofon? Która płyta winylowa z kolekcji jest najbardziej wyjątkowa? Jakie książki leżą przy łóżku? Ile par okularów bez szkieł ma w swojej kolekcji? I jak wygląda miejsce, w którym przygotowuje się do występów? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki wpadł z wizytą do DJ-a Adamusa.

  Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie wychowała takich aktorów jak Jerzy Stuhr, Dorota Segda (obecna rektor uczelni), Joanna Kulig, Tomasz Kot, Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska. Uniwersytet obchodził swoje 70-lecie i z tej okazji jego najwybitniejsi absolwenci wystąpili wspólnie w sztuce "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Czy mieli tremę przed spektaklem? Jak wspominają czas studiów? W Krakowie była Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Na antenę wraca jeden z najbardziej popularnych teleturniejów w historii telewizji - MILIONERZY! Poprowadzi go oczywiście Hubert Urbański. Specjalnie dla naszych widzów spotkała się z nim Agnieszka Jastrzębska. Jak wspomina pracę przy teleturnieju i czego możemy się spodziewać w nowej edycji? Zobaczcie!

  Na naszych kanapach: Hubert Urbański i Krzysztof Wójcik, który wygrał milion złotych w teleturnieju "Milionerzy": "(Po wygranej) Mogłem podejmować decyzje, które niekoniecznie mógłbym podjąć, gdybym nie wiedział, że mam z tyłu tę podpórkę". Co zrobił z pieniędzmi? Jak wielka wygrana zmieniła jego życie? Czy w najbliższych odcinkach możemy spodziewać się kolejnych milionerów?

  Dziś o 21:30 zobaczycie w TVN pierwszy odcinek trzeciego sezonu popularnego serialu "Druga Szansa". Kinga Burzyńska spotkała się na planie z Małgorzatą Kożuchowską, serialową Moniką Borecką i z Maciejem Musiałowskim, który gra postać Ksawerego Kryńskiego. Czego możemy spodziewać się w trzeciej serii? Jakie zmiany nastąpią w życiu Moniki Boreckiej?

  Jak został przyjęty na Berlinale "Pokot" Agnieszki Holland? Grażyna Torbicka: "To jest pierwszy film, który dostał tyle braw na zakończenie projekcji (...) Jeżeli film się nie podoba, to jest buczenie, tutaj nie ma zmiłuj". O tremie przed premierą, oczekiwaniach i reakcjach widzów, Mateusz Hładki rozmawiał też z Agnieszką Holland, Wiktorem Zborowskim, Borysem Szycem i Agnieszką Mandat.

  "Jak dzikie palmy smaga wiatr, tak na mnie działasz Ty". Na scenie Dzień Dobry TVN - Swirnalis w utworze - "Dzikie palmy". Posłuchajcie!

  Już w środę o 21.30 w TVN - pierwszy odcinek Belle Epoque! Marcin Sawicki spotkał się Magdaleną Cielecką, po premierowym pokazie serialu. Jakie emocje towarzyszą twórcom podczas takich wydarzeń? Jak wygląda Kraków zobrazowany w Belle Epoque? Też nie możecie się już doczekać pierwszych odcinków?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś Kamil Bednarek z utworem "Talizman", który zapowiada nowy album artysty. Częstujcie się pozytywną energią! Kamil odpowiadał tez na Wasze pytania na czacie, opowiedział też Magdzie i Marcinowi o swoich muzycznych wyzwaniach na nadchodzące miesiące.

  Dziś najważniejszy dla nas dzień na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie - Berlinale. Już o 16.00 odbędzie się premiera filmu "Pokot" Agnieszki Holland. Mateusz Hładki spotkał się z odtwórczynią głównej roli Agnieszką Mandat, grającym jej przyjaciela - Wiktorem Zborowskim i filmowym, czarnym charakterem - Borysem Szycem. Czy "Pokot" ma szanse na główną nagrodę festiwalu? Trzymamy kciuki!

  Najlepsi z najlepszych uczestników „MasterChef” oraz „MasterChef Junior” połączyli siły, aby wspólnie stanąć do kulinarnej rywalizacji. Pięć wyjątkowych drużyn pod dowództwem młodych kucharzy powalczy o tytuł najlepszego zespołu – „MasterChef Team”. Czego możemy spodziewać się już dziś wieczorem po 20.00? Rąbka tajemnicy uchylili nam Michel Moran – juror programu MasterChef i jego uczestnicy: Luiza Baazi i Mateusz Truszkiewicz.

  Już w poniedziałek pierwszy odcinek, trzeciego sezonu „Drugiej Szansy”, zapraszamy do TVN o 21:30! Świat Moniki Boreckiej, granej przez Małgorzatę Kożuchowską, radykalnie się zmieni. A wszystko za sprawą upragnionej córeczki. Szczęście związane z narodzinami Basi nie potrwa jednak długo. Czego możemy się spodziewać w tej serii? Zobaczcie co zdradziła nam Małgorzata Kożuchowska.

  Jest jednym z bardziej popularnych polskich twórców internetowych. Właśnie wydał książkę, w której opowiada o swoim życiu, tym internetowym, i tym realnym. Jaki wpływ na jego twórczość miała walka z nowotworem i dlaczego nie zależy mu na tym, by być rozpoznawanym na ulicy? Poznajcie Cyber Mariana!

  Agnieszka Holland: "Nie ma szacunku dla kobiet. W ogóle jest kiepsko z szacunkiem u nas, innym niż taki "całuję rączki". (...) Kobieta, nawet kobieta, która ma wysokie wykształcenie, duże kompetencje i pełni jakąś istotną funkcję ... cofa się w cień". O kinie, kobietach i kondycji dzisiejszego świata, z Agnieszką Holland rozmawiała Magda Mołek.

  Jeden z portali donosi, że Anna Lewandowska urodzi córeczkę. Podał również imię, które podobno chcą jej nadać rodzice. Czy Lewandowscy potwierdzili te informacje? Mówiła o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Hakerzy włamali się na konto Wojciecha Szczęsnego na jednym z portali społecznościowych. Co na nim zamieścili? Czy piłkarz odzyskał już dostęp do swojego konta? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Niektóre pokazy mody to ogromne przedsięwzięcia. Jak wyglądają przygotowania i co się dzieje za kulisami pokazu? Pokazała nam to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Odbyła się uroczysta premiera"Belle Epoque", podczas której pokazano dwa pierwsze odcinki serialu. Jak zostały przyjęte przez widownię? Jakie emocje towarzyszyły aktorom na premierze?

  Piosenka "Flashlight" - to propozycja wokalistki Kasi Moś do konkursu polskich preselekcji Eurowizja 2017. Kasia Moś zaśpiewała ją dziś w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta piosenka? Będzie muzycznym hitem?

  To nie przywidzenie. To siostry bliźniaczki, Ewa i Kasia Goławskie, które wystąpiły na scenie Dzień Dobry TVN. Towarzyszył im instrumentalista i kompozytor Paweł Steczkowski. Bliźniaczki zaśpiewały piosenkę "New day for you". Pamiętacie je z programu "X Factor"?

  Już niedługo startuje druga edycja programu Agent - Gwiazdy. Czego możemy się spodziewać po jej uczestnikach? Które z gwiazd chciały być Agentem? Z Agnieszką Rylik, Jarosławem Kretem, Odetą Moro, Tomaszem "Niecikiem" Niecikowskim, Alanem Anderszem, Olgą Frycz, Piotrem Kędzierskim, Darią Ładochą i Edytą Zając-Rzeźniczak rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.