Anna Lewandowska ma sobowtórkę? Fani są zgodni. "Ale ty jesteś podobna"

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska ma sobowtórkę
Źródło: MWmedia
Internauci dostrzegli uderzające podobieństwo jednej z użytkowniczek TikToka do Anny Lewandowskiej. Młoda tancerka umieściła w sieci film, w którym zachęca trenerkę Polek do wzięcia udziału w pewnym wyzwaniu.

Sobowtórka Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska od lat postrzegana jest jako jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Żona Roberta Lewandowskiego dba o kondycje rodaczek, prowadzi kilka biznesów i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej codzienność śledzą miliony obserwatorów.

Lewandowscy

Źródło: Dzień Dobry TVN
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"

Internauci odkryli też niedawno fakt, że Anna Lewandowska ma swojego sobowtóra. Kobietę obserwuje aż 178 tysięcy użytkowników. Mowa tu o tancerce, której filmy od kilku dni podbijają sieć. Oliwia Staszczak prosi w nich żonę piłkarza, by dołączyła do jej tańca.

- Pierwszy dzień czekania, aż zatańczy ze mną Anna Lewandowska. Co wy na to? - napisała pod nagraniem.

Kim jest sobowtórka Anny Lewandowskiej?

Zdaniem internautów podobieństwo tancerki do gwiazdy jest uderzające. - "Ale ty jesteś podobna do Ani", "Widzę ogromne podobieństwo", "Czy tylko ja myślałam na pierwszy rzut oka, że to Ania?", "W duecie ciężko będzie rozróżnić, która to Ania, a która Olivka" - pisali w komentarzach.

Aby pomóc tancerce dotrzeć do żony Roberta Lewandowskiego, użytkownicy zaczęli oznaczać Annę pod nagraniem. - "Ania jest na tyle spoko osobą, że niedługo to się spełni", "Dasz radę", "W marzenia trzeba wierzyć" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości