Pechowy wyjazd Piotra Gąsowskiego do USA. Aktor został zatrzymany przez policję

Co nowego w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Piotr Gąsowski wybrał się na upragniony urlop do Stanów Zjednoczonych. Relaksującą podróż zakłóciła seria pechowych zdarzeń, o których opowiedział w social mediach. Dlaczego policja zatrzymała polskiego aktora? O szczegółach opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Przygody Piotra Gąsowskiego w USA

Piotr Gąsowski pojechał niedawno do Stanów Zjednoczonych, a swoją podróż na bieżąco relacjonował na swoich social mediach. Choć z początku wyjazd na słoneczną Florydę brzmiał jak spełnienie marzeń, gdy tylko aktor wysiadł z samolotu, zaczęły się kłopoty. O przygodach Piotra Gąsowskiego w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział nasz reporter Mateusz Hładki.

Jak się okazuje, aktor poleciał do USA, by wypocząć. Dokładnie zaplanowaną podróż zakłóciło mu nagle zatrzymanie na lotnisku. Jak relacjonował poddenerwowany artysta na Instagramie, nikt nie chciał mu wytłumaczyć, co się dzieje. Długie oczekiwanie zakończyła pomoc pracownika lotniska, który prawdopodobnie sprawdził w Internecie, że Piotr nie jest podejrzanym podróżnym, a znanym aktorem z Polski.

Amerykański sen

Źródło: Dzień Dobry TVN
Zakochany w USA
Zakochany w USA
Młoda Polka robi karierę filmową w USA
Młoda Polka robi karierę filmową w USA
Qczaj w USA
Qczaj w USA
Młoda harfistka robi karierę w USA
Młoda harfistka robi karierę w USA
Jak dwie krople wody?
Jak dwie krople wody?

- Zatrzymali go do dodatkowej kontroli, która trwała ponad godzinę. Do samego końca nie dowiedział się, czemu został jej poddany, ale z pomocą przyszedł pracownik służb, który miał polskie korzenie – tłumaczył dziennikarz.

Piotr Gąsowski zatrzymany przez amerykańską policję

Dalsze kłopoty miały dopiero nadejść. Aktor najpierw nie mógł znaleźć wynajętego samochodu na ogromnym parkingu przy lotnisku. Gdy już go odnalazł, okazało się, że auto nie nadaje się do jazdy. Kilkukrotnie zmieniał pojazd i dopiero za czwartym razem samochód ruszył, a jemu udało się w końcu wyjechać z parkingu. Na koniec długiego dnia Piotra Gąsowskiego zatrzymała amerykańska drogówka.

- Na końcu się dowiedział, że przejechał na zmieniającym się świetle. Trzymali go 20 minut, zanim powiedzieli, o co chodzi. Finalnie uznali, że nie stwarzał niebezpieczeństwa w ruchu i go puścili - mówił Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości