Piotr Gąsowski na zdjęciu ze wszystkimi dziećmi. "Moja amerykańska rodzina wyleciała już z Milanówka"

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Źródło: Piotr Molecki/East News
Piotr Gąsowski niedawno zabrał dzieci na jeden z koncertów, który miał okazję prowadzić. Jak się okazało, na miejscu na najmłodszą Julkę czekała niespodzianka. Dziewczyna spotkała swoją idolkę, Anię Dąbrowską, której piosenki zna na pamięć. Tę chwilę cała ekipa postanowiła uwiecznić na zdjęciu.

Piotr Gąsowski na jednym zdjęciu z dziećmi

Nie od dziś wiadomo, że Piotr Gąsowski ma dwójkę dzieci. Mamą 26-letniego Jakuba jest Hanna Śleszyńska, a 15-letniej Julii - Anna Głogowska. Pomimo różnicy wieku rodzeństwo wspiera się i zawsze może na siebie liczyć. Piękną relację pielęgnują także rodzice, którzy w starają się organizować wspólne spotkania czy wyjazdy.

Niedawno byli widziani w Poddębicach, gdzie Gąsowski prowadził koncert. Za kulisami oczekiwali na niego nie tylko syn i córka, ale także bratanek Ezra. Na pamiątkę cała czwórka pokusiła się o rodzinne zdjęcie.

Gwiazdy o macierzyństwie

DD_20220617_Samotnosc_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

To jednak nie koniec atrakcji, jakie dumny tata przygotował dla swoich dzieci. Jedną z gwiazd wieczoru była ulubienica Julki – Anna Dąbrowska, z którą rodzina zrobiła sobie pamiątkową fotografię.

Na koncercie w Poddębicach, który prowadziłem, towarzyszyły mi, za kulisami, moje dzieci Julcia i Kuba oraz mój bratanek Ezra! Byli zachwyceni, a jeszcze jak zrobiliśmy sobie zdjęcie z Gwiazdą Wieczoru Anią Dąbrowską (na drugim zdjęciu), której wszystkie piosenki Julcia zna na pamięć, to była już pełnia szczęścia! Dziękujemy Ci Aniu! A dzisiaj, moja amerykańska rodzina wyleciała już z Milanówka do swojej słonecznej Kalifornii… Ezzi poleciał też…My, tutaj, będziemy za nimi wszystkimi tęsknić i czekać na kolejne spotkania! Dobrze, że się "wszyscy mamy"! Buźka
- czytamy pod zdjęciem.

Piotr Gąsowski i jego patchworkowa rodzina

Pod postem artysty pojawiło się wiele komentarzy. Fani podziwiali piękne relacje, jakie aktor tworzy z dziećmi i byłymi partnerkami. - "Panie Piotrze, obserwuję Pana i wszystkie relacje i tak się cieszę, że mam w Polsce takiego pięknego człowieka, który zawsze mi poprawi humor i jest tak autentyczny i 'swój', że to głowa mała", "Grunt to rodzinka", "Jesteście the Best rodzina" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes