Piotr Gąsowski

  Piotr Gąsowski

  "Zawsze był łamaczem niewieścich serc"

  Piotr Gąsowski w czasie zimowych ferii wyjechał z przyjaciółmi w Alpy. Jak widzimy w jego mediach społecznościowych - świetnie się bawi.

  Wielkimi krokami zbliża się najbardziej szampańska noc w roku. Jedni wyczekują jej od dawna, z kolei drudzy chcą, aby jak najszybciej minęła. Piotr Gąsowski, Grażyna Wolszczak i Michał Piróg w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich najlepszych i najgorszych przyjęciach sylwestrowych.

  Piotr Gąsowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że trafił do szpitala po zakażeniu koronawirusem. Zapytaliśmy Hannę Śleszyńską o stan zdrowia aktora.

  Panowie spędzili wspólnie wyjątkowy dzień.

  Ostatnia afera z udziałem Beaty Kozidrak odbiła się szerokim echem w mediach. Piosenkarka została zatrzymana za jazdę po pijanemu. W organizmie miała 2 promile, za co grozi jej do dwóch lat więzienia. Skutki prawne to nie jedyne konsekwencje jakie musi ponieść gwiazda. Od kilku dni jest ona na językach wszystkich. Na swoim Instagramie do sprawy odniósł się Piotr Gąsowski, który w swoim poście otwarcie skrytykował wszystkich, którzy nie pozostawili na wokalistce suchej nitki. "Jestem przerażony tą falą nienawistnych wypowiedzi sprawiedliwych, nigdy nie popełniających błędów ludzi".

  Jakub Gąsowski świętował 26. urodziny. Hanna Śleszyńska uczciła tę okazję, publikując serię zdjęć solenizanta. Wśród nich największą uwagę zwróciły fotografie wykonane w dzieciństwie, które skradły serca fanów aktorskiej rodziny.

  Piotr Gąsowski ma niezwykle bliską relację ze swoim synem. Choć lata temu rozstał się z jego mamą, to cała trójka utrzymuje ze sobą bardzo dobre relacje. Świadczy o tym chociażby najnowszy wpis Gąsowskiego, w którym zwraca się nie tylko do syna, ale także do Hanny Śleszyńskiej.

  Wakacje to idealny czas na odpoczynek i zbieranie sił na cały rok. Znane osoby chętnie dzielą się w sieci zdjęciami ze swoich wyjazdów, na które często wybierają się nie tylko z rodziną, ale także w towarzystwie przyjaciół czy bliskich znajomych. Choć niektóre przyjaźnie w polskim show-biznesie są nam dobrze znane, to bywają i takie, które mogą być sporym zaskoczeniem.

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Ojciec dwójki dzieci i człowiek wielu pasji. Oto "Kulisy Sławy" aktora Piotra Gąsowskiego. Kim by był, gdyby nie został artystą?

  Piotr Gąsowski razem z rodziną udał się na wakacje na Kretę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że aktor zdecydował się na wypoczynek w towarzystwie dwóch byłych partnerek: Hanny Śleszyńskiej i Anny Głogowskiej. Syn Piotra, Kuba, zdradził jakie relacje łączą go z macochą.

  Piotr Gąsowski wybrał się na zasłużony urlop na Kretę. Podczas wypoczynku na greckiej wyspie towarzyszą mu jego dwie byłe partnerki, Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska, a także ich dzieci i grupa przyjaciół. Aktor zakasał rękawy do pracy i pochwalił się, jak przyrządza grecką ucztę dla wszystkich. Zdradził przepis na swoje popisowe danie.

  Hanna Śleszyńska wybrała się na Kretę. Ze swoimi fanami podzieliła się fotografiami, na których widać ją w kostiumie kąpielowym. Co ciekawe, zdjęcia wykonała i skomentowała Anna Głogowska, tancerka, która - tak jak aktorka - była związana z Piotrem Gąsowski.

  Anna Głogowska tworzy wspaniałą, patchworkową rodzinę. Przyjacielskie relacje z córką, byłym partnerem, a także jego synem stały się unikatowym i pełnym podziwu obrazkiem. Bliscy wspierają się, spędzają wspólnie święta, a także razem pracują.

  Piotr Gąsowski pojechał do Milanówka, gdzie mieszka jego tata. Ich spotkanie zostało jednak zakłócone przez dziki. Całą sytuację aktor opisał na Instagramie. Zapytał też internautów o to, jak pozbyć się tych zwierząt z posesji.

  Piotr Gąsowski pochwalił się zdjęciem z plaży, na której był ze Zbigniewem Wodeckim, Robertem Rozmusem i Dariuszem Staśkiewiczem. Panowie pozowali w takich samych kąpielówkach z motywem amerykańskiej flagi.

  Piotr Gąsowski jest niezwykle zżyty ze swoją rodziną. Po raz kolejny aktor udowodnił to, kiedy wraz z synem wybrał się do swojego taty, by świętować jego urodziny. Pamiątkowe zdjęcie z tej uroczystości zamieścił w sieci. Sprawdźcie, czy panowie Gąsowscy są do siebie podobni.

  Niedawno Piotr Gąsowski opowiedział nieco więcej o swoim życiu prywatnym i patchworkowej rodzinie. Aktor przyznał, że mimo rozstania utrzymuje przyjacielskie relacje z byłymi partnerkami, z którymi doczekał się dzieci. Jaki sposób na dobre relacje w rodzinie ma artysta?

  Maciej Dowbor w swoim stylu postanowił skomentować aferę nakręconą przez jeden z tygodników. Bohaterami okładki pisma zostali Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski. Tytuł sugeruje romans tych dwoje. Wpis Macieja Dowbora szybko stał się hitem sieci. Podobnie zresztą jak odpowiedź samego zainteresowanego, czyli Piotra Gąsowskiego, który nie szczędził sarkazmu.

  Piotr Gąsowski zaplanował razem ze swoją córką spontaniczny wyjazd na wakacje. Miało być słonecznie, ciepło i beztrosko. Plany wypoczynku w Egipcie spełzły jednak na niczym i nie dane im było wsiąść na pokład samolotu. Niecodzienną sytuację aktor przedstawił w nagraniu, które opublikował na Instagramie.

  Nie żyje Krzysztof Kowalewski. Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów odszedł w wieku 83 lat, a artystyczny świat pogrążył się w żałobie. Przyjaciele wspominają aktora. Jaki był prywatnie?

  Coraz więcej osób zabiera głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego prawa do aborcji. W gronie oburzonych są nie tylko kobiety. Solidarność z płcią piękną i wsparcie okazuje także wielu mężczyzn. Jednym z nich jest Maciej Zakościelny.

  Dzieci często idą w ślady rodziców. Swój udział w tym mają charyzmatyczni ojcowie i mamy, jak choćby Piotr Gąsowski, który od najmłodszych lat zaszczepiał w swoich dzieciach miłość do sztuki czy Wojciech Mann, który miłością do radia zaraził swojego syna, Marcina. Jak daleko pada jabłko od jabłoni? Zapytaliśmy o to naszych gości.

  15. urodziny Dzień Dobry TVN to wiele lat wspólnego świętowania! Ten rok to przede wszystkim wspomnienia - z tego względu postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej niespodziankom, które sprawiliśmy gwiazdom w dniu ich święta. Kogo zaskoczyliśmy "na żywo" z kamerą, życzeniami i kwiatami? Zobaczmy to jeszcze raz.

  Hanna Śleszyńska to uznana aktorka filmowa, serialowa i teatralna, jednak kiedy gasną światła reflektorów, jest mamą 35-letniego Mikołaja i 25-letniego Jakuba. Całą trójkę łączy wyjątkowa więź, o której opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Sebastian Kawa i Piotr Bobula odbyli pionierski lot - po raz pierwszy przelecieli szybowcem nad Ukrainą. Zobaczcie jak udało im się uzyskać pozwolenie na taki przelot i jakie niebezpieczeństwa czyhały na nich podczas tej przygody. A w studiu Dzień Dobry TVN o swojej podniebnej pasji i o tym, co ciągnie ludzi w chmury, opowiedzieli nam Łukasz Rybarski i Piotr Gąsowski.

  W Dzień Dobry TVN o tym, "co mu w życiu nie wyszło" opowiedział nam Piotr Gąsowski: "Jeśli 10 osób stoi pod drzewem, to na kogo ptak narobi? ... Na mnie!". Co łączyło go z Robinem Williamsem i ... czy rzeczywiście książka opowiadająca o jego życiowych porażkach została mu ukradziona zanim ja ukończył?

  W zeszłym roku Aldona Jankowska rozważała przeprowadzkę do Warszawy. Kto ją namówił na zmianę miejsca zamieszkania? Kim dla Piotra Gąsowskiego jest Aldona i gdzie się spotkali? Aktorów na tę okoliczność przepytała Agnieszka Jastrzębska.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN byliśmy na premierze "Okna na parlament". A ponieważ jest to sztuka o polityce dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska porozmawiała właśnie o polityce z gwiazdami, które przybyły na tę premierę. Kogo polityka bawi, a kogo irytuje? Co na ten temat powiedzieli: Piotr Gąsowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Glinka, Andrzej Nejman, Anna Cieślak i Aldona Jankowska? Która gwiazda interesuje się polityką, a która chciała zostać politykiem?

  Spektakle teatralne poprzedzone pokazem garnków. Czy artystom nie wypada brać udziału w komercyjnych przedsięwzięciach? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Piotr Gąsowski oraz Katarzyna Skrzynecka. Czy wyrazili by zgodę, aby przed spektaklem z ich udziałem "wystąpiły" garnki, zupki czy inne gadżety? A może eventy przed zasadniczym spektaklem są wynikiem nierentowności teatrów?