Gwiazdy

  Gwiazdy

  Na ekrany kin wchodzi fabularna wersja opowieści o Pięknej i Bestii. W rolach głównych wystąpili Emma Watson i Dan Stevens. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z nimi przy okazji londyńskiej premiery filmu. Czy według aktorów każdy ma w sobie piękną i bestię? Jak jednym słowem określiliby siebie nawzajem? Bohaterka grana przez Emmę jest silną dziewczyną - jak według Dana współcześni mężczyźni radzą sobie z silnymi kobietami?

  W życiu gościa Dzień Dobry TVN Czesława Mozila zaszły zmiany: zmienił stan cywilny oraz wraz z Arte Dei Suonatori wydał nową płytę zatytułowaną "Księga Emigrantów. Tom II". Dlaczego na okładce albumu jest burak? Dlaczego w wieku 37 lat zdecydował się na małżeństwo? Ile osób zostało zaproszonych na ślub i dlaczego tak mało?

  Grzegorz Damięcki to polski aktor teatralny i filmowy. Jest synem reżyserki Barbary Borys-Damięckiej i aktora Damiana Damięckiego. Zawsze był na uboczu show-biznesu, nie chciał też eksponować swojego nazwiska. W filmach i serialach grał niewielkie role. Przełomem stał się serial Belfer. Jak podchodzi do obecnego zainteresowania? Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedział o swojej pracy i rodzinie.

  W Belle Epoque Vanessa Aleksander wciela się w postać kokoty, której jednym z klientów jest Jan Edigey-Korycki. Czy dla aktorki granie prostytutki było dużym wyzwaniem? Jaka była reakcja rodziców Venessy, kiedy zobaczyli sceny erotyczne z jej udziałem? O obyczajowości w czasach ukazanych w serialu rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorką oraz scenarzystą i historykiem Maciejem Dancewiczem. Jak wtedy działały domy publiczne?

  Matthew McConaughey w filmie Gold zagrał Kenny'ego Wellsa - podupadającego biznesmena, który dzięki znalezionemu w indonezyjskiej dżungli złotu staje się milionerem i gwiazdą Wall Street. Ile przytył do tej roli? Czy fizyczna transformacja pozwoliła aktorowi szybciej zanurkować w świat Kenny'ego? Co jest dla niego złotem? Co go ekscytuje? Czy jest cierpliwy? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Niewiele osób wie, że oprócz fotografii Marcin Tyszka zajmuje się też kręceniem filmów. O swoim dziele filmowym, które nakręcił w Wiecznym Mieście oraz jego bohaterkach powiedział w Dzień Dobry TVN.

  Tiffany Whyte twierdzi, że jest przez 30 lat ukrywaną przed światem publicznym córką Janet Jackson. Czy to możliwe? Przeprowadzone zostały badania DNA? Dlaczego postanowiła ujawnić się właśnie teraz?

  Rodzina królewska, w szczególności Brytyjska, to najwięksi celebryci na świecie. Są więc bacznie obserwowani. Ostatnio książę William wybrał się na narty. Nie towarzyszyła mu księżna. Przyłapano go za to w towarzystwie innych kobiet, np. modelek. Czy ma romans z którąś z nich?

  Ubranie gwiazd na pokaz mody jest równie ważne jak ubranie modelek. Dziennikarka Dzień Dobry TVN podejrzała więc jak Łukasz Jemioł ubiera Małgorzatę Sochę na najbliższy pokaz. Jak pogodzić gusta projektanta i gwiazdy?

  Na stronie jednego z tygodników pojawił się ostatnio bardzo intymny wywiad-rzeka z Kingą Rusin. O czym mówiła i gdzie można go zobaczyć? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Po długiej chorobie odszedł Wojciech Młynarski - poeta, autor wielu tekstów piosenek i satyryk. Jak zapamiętają artystę jego przyjaciele: Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Zbigniew Wodecki? Gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN.

  Jeden z największych portali modelingowych na świecie stworzył ranking najlepszych modelek. Wśród wyróżnionych znalazły się dwie Polki: Jay Jankowska i Mag Cysewska. Co było brane pod uwagę przy tworzeniu klasyfikacji? Dlaczego dziewczyny zangielszczyły swoje imiona i nazwiska? I jak nazywają się naprawdę? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Polacy dzielą się na 2 typy: tych, którzy kochają Tomasza Niecika i tych, którzy go nie trawią. Jaką burzę tym razem rozpętał w Internecie? Na to pytanie w Dzień Dobry TVN odpowiada Barbara Pasek.

  Edgar Ramirez to wenezuelski aktor, który od kilku lat podbija Hollywood. W filmie Gold wcielił się w rolę poszukiwacza złota. O swojej najnowszej roli, pasji i miłości rozmawiał z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską. Co aktora napędza w życiu? Żałuje, że nie został dyplomatą? Kiedy zaczynał karierę aktorską, to marzył o Hollywood?

  W jednym z tabloidów ukazał się wywiad z Katarzyną Herman, w którym miała powiedzieć, że zaadoptowała psa, aby stosować dogoterapię ze względu na stres związany z pracą. Okazuje się, że nigdy takiego wywiadu nie udzielała. Często zdarza jej się, że gazety i portale plotkarskie publikują nieprawdziwe informacje na temat jej życia? Aktorkę spytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W cyklu Ikony Stylu Alicji Napiórkowskiej - Sławek Uniatowski. Co ciekawego stylistka znalazła w jego szafie? Kim się inspiruje przy wyborze ubioru? I skąd te wszystkie okulary?

  Napisał ponad 2 tysiące tekstów piosenek, które weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Nie potrafił pisać do końca pesymistycznie. Wiedział za to jak w niezwykły sposób przedstawić szarą polską rzeczywistość. Wczoraj, po długiej chorobie, zmarł Wojciech Młynarski.

  Od jej udziału w Top Model minął ponad rok. Czym obecnie zajmuje się Karolina Pisarek? Za co pokochała ją Japonia? Jak czuje się po wypadku? I dlaczego jest na diecie bezglutenowej? Z modelką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Paweł Deląg wraz z Michałem Żebrowskim wystąpili w czesko-słowacko-polskiej komedii romantycznej "Wszystko albo nic". Jak pracowało mu się na jednym planie z Czechami, którzy podobno poza innymi Czechami nie lubią nikogo? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał go również o życie uczuciowe...

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z aktorem Michałem Żebrowskim. Co go łączy z Ryanem Goslingiem? Czy żona na wpływ na to, jakie role wybiera? i Jak pracowało mu się na planie czesko-słowacko-polskiego filmu "Wszystko albo nic", który w Czechach pięciokrotnie pobił "La la land"?

  Piotr, Krzysztof i Wojciech Cugowscy wyruszyli we wspólną trasę koncertową. Ich zespół nazywa się... Cugowscy. Czy "jadą" na nazwisku? Czym ich wspólny projekt różni się muzycznie od Budki Suflera i Braci? Jak wyglądają rodzinne trasy koncertowe? O tym opowiedzieli Cugowscy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Od wczoraj wiemy, że Tomasz Niecik nie jest agentem. Udział w programie był dla niego lekcją czy przygodą życia? Dlaczego nie cieszył się popularnością wśród uczestników? Ja jestem człowiek charakterny" - powiedział w Dzień Dobry TVN. W którym momencie zaczął tęsknić za rodziną? I skąd ten wielki Indianin na jego kurtce?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była w willi w Konstancinie, która dla potrzeb serialu "Belle Epoque", udaje kamienicę w Krakowie. Co zobaczymy w kolejnych odcinkach? Czy grany przez Pawła Małaszyńskiego Jan jest faktycznie niesubordynowanym podwładnym? Co wydarzy się między nim a Konstancją (w tej roli Magdalena Cielecka)? Zobaczcie kolejny odcinek "Belle Epoque" dzisiaj o 21.30!

  W kwietniu mija rok od wydania debiutanckiej płyty Julii Pietruchy. Jak ocenia ten czas? Czy wróci jeszcze do aktorstwa? I kiedy kolejna płyta? Z aktorką i piosenkarką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Audiofeels zaprezentował utwór zespołu Kings of Leon - "Sex On Fire". Piosenkę w wykonaniu polskiej grupy będzie można usłyszeć podczas koncertu „The Best Of Rock in Symphony”.

  Elena jest znaną w całej Europie wokalistką. W Polsce jest sławna między innymi za sprawą piosenki Mamma Mia (He's Italiano). Przyjechała do Dzień Dobry TVN, aby na naszej scenie zaprezentować swój nowy utwór Body Song.

  Nie jest tajemnicą, że piosenkarka Katarzyna Cerekwicka studiuje psychologię. Kiedy uzyska tytuł magistra? Planuje otworzyć własny gabinet? Czy była kiedyś na sesji u terapeuty, coacha lub psychologia? Z piosenkarką i studentką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Edyta Zając-Rzeźniczak została modelką, gdy miała 14 lat. W tą stronę "popchnął" ją tata. Co chce robić po zakończeniu kariery w modelingu? W jaki sposób walczy ze stereotypem żony piłkarza? Dlaczego wystąpiła w Agencie Gwiazdy? Ciągnie ją do telewizji? Z modelką, żoną i fanką samochodów rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Maffashion łatwiej ostatnio złapać w Nowym Jorku czy Paryżu niż w Warszawie. Udało się to jednak dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jak blogerka trafiła do domu mody Oscara de la Renty? Jak wyglądają kulisy pracy przed pokazem tak dużej marki? W jaki sposób promuje polskich projektantów za granicą? I jak trafia się na strony internetowe takich gazet jak Vouge czy Elle?