Katarzyna Pakosińska przebrała się za córkę. Zabawne nagranie stało się viralem

Córka udostępniła nagranie Katarzyny Pakosińskiej
Córka udostępniła nagranie Katarzyny Pakosińskiej
Źródło: Wojciech Olkuśnik/East News
Katarzyna Pakosińska z lekkością potrafi rozśmieszyć największego ponuraka. Jej charakterystyczny śmiech i wybitne poczucie humoru znają chyba wszyscy. Niedawno artystka kabaretowa zaistniała na TikToku swojej córki. Gdy przebrała się w jej ubrania, w sieci zawrzało. - Wymiata jak zawsze - pisali fani pod nagraniem, które ma już prawie milion odsłon.

Katarzyna Pakosińska przebrała się za córkę

Poczucie humoru i dystans do świata. To dwie rzeczy, które z pewnością posiada Katarzyna Pakosińska. Znana artystka kabaretowa na poczekaniu potrafi rzucić tekstem, który rozśmieszy publikę. Jak się okazuje, aktorka nie traci pozytywnego nastroju także w domu. Niedawno jej córka Maja Antonina Pakosińska pochwaliła się w sieci filmikiem z mamą w roli głównej. 18-latka robi bowiem karierę na TikToku i to właśnie tam pokusiła się o nagranie krótkiego wideo, na którym Katarzyna urządziła mały "pokaz mody" i przebrała się za nastolatkę. Przed obiektywem pokazała się w niebieskim zestawie i chuście na głowie.

Córka sytuację tę opisała krótko i żartobliwie: "stonerka". Nagranie stało się prawdziwym viralem i zostało już obejrzane prawie milion razy.

Katarzyna Pakosińska na TikToku

Internauci nie kryli zdziwienia. Jak przyznali, nie byli wcześniej świadomi, że mamą Mai jest Katarzyna Pakosińska. Gdy poskładali wszystkie informacje w całośćprzyznali, że zazdroszczą nastolatce takiej wyluzowanej i śmiesznej rodzicielki.

- "Teraz ogarnęłam, że jesteście bardzo podobne", "Pakosa wymiata jak zawsze, wiadomo, po kim ma to córka", "Nie spodziewałam się, że to Twoja mama", "Żartujesz chyba, że to twoja mama", "Wygrała życie, jej mamą jest Pakosa" - pisali użytkownicy TikToka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości