Katarzyna Pakosińska

  Katarzyna Pakosińska

  Każdy z nas zna utwór którego tekstu nie rozumiemy, ale lubimy śpiewać. W ostatnim czasie głośno było o piosence "Czułe H2O", która powstała z okazji 120-lecia krakowskich wodociągów. Hymn wodociągów został udostępniony w sieci i krótkim czasie zyskał nie tylko popularność, ale także stał się tematem żartów. O piosenkach, których tekst wywołuje rozbawienie opowiedzieli w studio Dzień Dobry TVN: Katarzyna Pakosińska i Artur Andrus.

  Dzieci to najbardziej wymagający czytelnicy i słuchacze. Jakie książki działają na dzieci? Co zrobić, aby książka przetrwała pokolenia? Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy pisarza Michała Rusinka oraz aktorkę i autorkę książek dla dzieci Katarzynę Pakosińską, by powiedzieli, czym jest sztuka pisania bajek.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Katarzyna Pakosińska. Aktorka opowiedziała, jakie książki czyta jej 11-letnia córka. Dlaczego Katarzyna podsuwa Mai zwłaszcza polską literaturę? I co było bodźcem do napisania własnej książki dla dzieci?

  Emilian Kamiński stracił przytomność na scenie, Annie Korcz trzęsły się nogi, a Katarzyna Pakosińska zemdlała. Co wywołało takie emocje u tych znanych aktorów? Zobaczcie!

  Co "Leszcze" zrobili z Maćkiem Miecznikowskim? Jak wpadli na Katarzynę Pakosińską? Jak i czym koledzy z zespołu przekupili Kasię? Czy kobieca energia przyda się w męskim zespole? Czy Kasia ma tremę i obawia się jak przyjmą tę zmianę wierni fani zespołu "Leszcze"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Leszcze z nową charyzmatyczną wokalistką Katarzyną Pakosińską. Wykonali utwór "Zabierz moje sukienki". Podoba Wam się zespół w nowym składzie?

  Katarzyna Pakosińska o książce pakosińsko-gruzińskiej opowiedziała dziennikarce Magdzie Mołek, a na czacie w TVN Cafe odpowiadała na pytania internautów. Ile lat jest już na scenie, o czym jest jej nowa publikacja oraz czy wróci do Kabaretu Moralnego Niepokoju?

  Już dziś o 22.00 na antenie TVN Style pierwszy odcinek "Pakozetki" - programu Katarzyny Pakosińskiej, która namawia w nim mężczyzn na intymne zwierzenia. Ciekawe, co jej z tego wyjdzie? - "Pakozetka" powstała z miłości do mężczyzn - wyjaśnia w Dzień Dobry TVN Pakosińska. I zapewnia, że to nie jest kolejny feministyczny program. Przyznaje się do tego, że bardzo lubi rozmawiać z mężczyznami i wydaje się jej, że potrafi ich zrozumieć. Zobaczcie pierwszy odcinek i przekonajcie się, czy to prawda!

  Agnieszka Jastrzębska zapytała prowadzącą program "Pakozetka", Katarzynę Pakosińską, o to kim jest tajemniczy i seksowny Paweł? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się też z aktorką Anną Dereszowska, która zdradziła jej, że śpiewanie bardzo ją stresuje. Dlaczego? Czy musi śpiewać? Co się dzieje, gdy podczas występu zapomni tekstu piosenki?

  Kim jest tajemniczy Pan Paweł na planie Pakozetki i czy Grycanki czują się celebrytkami? czy aktorzy "Przepisu na życie"mają wpływ na dalsze losy swoich bohaterów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Anną Przybylską o trójce dzieci oraz o Jarosławie Bieniuku jako mężu i nie mężu.

  Nie dość, że jak wynika z badań, zarabiają mniej niż mężczyźni to jeszcze muszą więcej wydawać na codzienne utrzymanie. O tym, ile kosztuje bycie kobietą rozmawialiśmy dziś z Katarzyną Skrzynecką, Olgą Kozierowską, Katarzyną Pakosińską i Moniką Jaruzelską.

  Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, czym w nowym sezonie uwiedzie nas ramówka kobiecej telewizji TVN Style. Co to będzie "pakozetka"? Dlaczego prawniczka będzie sprzątała ludziom w domach? Kogo Magda Mołek zaprosiła do programu "W roli głównej"? Zaś Pascal Brodnicki wprowadzi nas w tajniki kuchni podróżnika.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska podczas premiery filmu "Big Love" zapytała gwiazdy o to, czy i jak buntowały się w czasach swojej młodości? Zobacz, jakimi urwisami byli: Robert Gonera, Borys Szyc, Ada Szulc, Antek Pawlicki oraz Aleksandra Hamkało.

  Za czym tęskni Katarzyna Pakosińska? O czym śni? Kto będzie jej partnerem scenicznym? Które gwiazdy i jak dbają o zdrowie? Wie najlepiej dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.