Gwiazdy

  Gwiazdy

  Była pływaczka Otylia Jędrzejczak razem z nowo narodzoną córką są już w domu. Czy poród przebiegał bez komplikacji i jak czuje się świeżo upieczona mama? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji jubileuszu Drużyny Szpiku gwiazdy, które są jej członkami uczestniczyły w sesji zdjęciowej na stadionie w Poznaniu. Jak trafili do fundacji i dlaczego postanowili zostać dawcami? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Katarzynę Bujakiewicz, Magdalenę Steczkowską, Grzegorza Skawińskiego, Tomasza Zimnocha, Bartka Jędrzejaka, Katarzynę Wilk i Meza. Jak długo działają na rzecz fundacji?

  Na scenie Dzień Dobry TVN występują po raz trzeci, a swoją muzykę określają jako psychodeliczny rock. Dawniej: Dolls Insane, dziś: po prostu Dollz. Posłuchajcie ich najnowszego singla: "Lawju bejbe"!

  Dzieci lidera zespołu Bayer Full, Sławomira Świerzyńskiego dorosły i założyły własną grupę: Baby Full. Czy korzystają ze sławy jaką zdobył ich ojciec? Czy też planują ruszyć na podbój Chin? Jakie jeszcze pasje przejęli po ojcu? Czy Sławomir Świerzyński jest "oszalałym dziadkiem"? W Dzień Dobry TVN Sławomir Świerzyński i jego dzieci: Nikola, Sebastian i Damian.

  Joanna Krupa i Romain Zago biorą rozwód. Co na ten temat piszą portale plotkarskie i kolorowa prasa? Kiedy będziemy mieć pewne informacje o rozstaniu? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dzisiaj na antenie TVN zobaczymy ostatni odcinek serialu "Belle Epoque". A jak wyglądał ostatni dzień zdjęć na planie serialu? Kto odczuwa zmęczenie po 70 dniach pracy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Zobaczcie, co robi aktor, kiedy ma "dyrektorski dzień".

  Kolorowa prasa i portale plotkarskie pełne są domysłów na temat powiększenia się rodziny Katarzyny Warnke i Piotra Stramowksiego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN postanowiła więc zaczerpnąć wiedzy u źródła. Spytała aktorkę czy faktycznie planuje ciążę. A może już w niej jest?

  Zespół Deep Purple to legenda rocka. Powstał w 1968 roku w Wielkiej Brytanii i od tego czasu jego skład zmieniał się kilkakrotnie. W księdze rekordów Guinnessa widnieją jako najgłośniejszy zespół świata. Z muzykami grupy: Rogerem Gloverem i Ianem Paicem spotkała się Gabi Drzewiecka. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała o ich dyskografię, były i obecny styl życia oraz rodzinę. Co się działo podczas ich tras koncertowych? Jak oceniają współczesny show-biznes? Czy trasa, w którą ruszają będzie ich ostatnią? Możecie być zaskoczeni, kiedy się dowiecie, jak muzycy podchodzą do szaleństw swoich dzieci.

  Z okazji urodzin Aneta Kręglicka postanowiła odpuścić sobie perfekcjonizm. Udało się jej? Jakie jeszcze urodzinowe postanowienia podjęła? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Moś będzie reprezentowała Polskę na tegorocznej Eurowizji. Co założy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka jastrzębska towarzyszyła piosenkarce podczas przymiarek. Kto jest autorem jej kreacji z polskich kwalifikacji? A kto ją wspiera? Trzymamy kciuki za Katarzynę Moś podczas Eurowizji!

  Zespół Decadent Fun Club założył Paveu Ostrovsky, który w 2010 roku pojawił się w Mam Talent, a następnie zniknął w poszukiwaniu ludzi, z którymi mógłby realizować swoje muzyczne marzenia. Teraz zespół wchodzi na scenę muzyczną ze swoim pierwszym singlem "Serendipity", który wykonał na scenie Dzień Dobry TVN. Jak myślicie, Paveu trafił w końcu na "swoich ludzi", których tak długo szukał?

  Gwiazdy zaskakują oryginalnością również w Wielkanoc. Jak te święta spędziły: Maffashion, Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Jessica Mercedes i Ewa Chodakowska? Która z nich wywołała burze wśród fanów, a która pojechała do Norwegii? A czyje święta najbardziej interesowały Dorotę Wellman? W Dzień Dobry TVN ciekawość zaspokaja Agnieszka Jastrzębska.

  Gitarzysta zespołu metalowego Korn Brian Welch wcześniej nie stronił od alkoholu i narkotyków. Jak mówi, dopiero spotkanie z Bogiem uwolniło go od nałogów. Z muzykiem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, aby zapytać, jak ludzie reagują na jego historię, co sprawiło, że się nawrócił, co daje mu szczęście i który z tatuaży jest dla niego najważniejszy.

  Temat konfliktu między Tomaszem Niecikiem a Alanem Anderszem w drugiej edycji Agenta - Gwiazdy jest ciągle aktualny. Czy piosenkarz disco polo faktycznie pobił aktora? Za co Andersz tak bardzo nie lubi Niecika? Z Alanem Anderszem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co planuje po wyjeździe do Argentyny?

  Wiele osób marzy o karierze aktorskiej, ale nie wszyscy nadają się do wykonywania tego zawodu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę i reżyserkę Romę Gąsiorowską, by powiedziała, jakie cechy powinien mieć dobry aktor. Czy introwertyk ma szansę odnieść sukces w tym zawodzie? Z jakimi trudnościami muszą zmagać się osoby, które kończą szkoły aktorskie?

  Arkadiusz Jakubik to aktor, reżyser oraz scenarzysta filmowy i teatralny. Zajmuje się także dubbingiem. Za swoje role filmowe był kilka razy nagradzany. Jest także założycielem zespołu Dr Misio. Co daje mu muzyka? Dlaczego według niego aktorstwo nie jest najlepszym zawodem? Jaki film, w którym grał był dla jego kariery przełomowy? Arka i jego żonę Agnieszkę Matysiak gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Co powiedzieli o swoim związku?

  W 2016 roku Eryk Kulm ukończył Akademię Teatralną w Warszawie na wydziale aktorskim. Mimo młodego wieku zagrał już w kilku produkcjach. Teraz można go oglądać w serialu Belle Epoque, gdzie wciela się w postać Zygmunta Kazaneckiego. Czy dostał tę rolę po wygranym castingu? Co mu się nie podoba w szkołach teatralnych? Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, kim jest nowa twarz polskiego kina.

  "Boski plan" to refleksyjna ballada pochodząca ze studyjnego albumu Stachursky'ego, wydanego w 2012 roku. Artysta zaprezentował piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

  Jeden z amerykańskich tabloidów zasugerował, że w przeszłości Melania Trump świadczyła usuługi nie tylko modelingowe... Pierwsza Dama USA poszła więc do sądu. Czy wygrała sprawę? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Okazuje się, że Tomasz Niecik posiada tytuł magistra politologii. Startował również w wyborach na burmistrza. Podobno obecnie rządząca partia złożyła mu polityczną propozycję. Jaką? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Zapowiedź świątecznych odcinków "Milionerów" wstrząsnęła Internetem. Wszyscy zastanawiają się, czy Kinga Rusin i Piotr Kraśko wygrają milion. A co na ten temat wie dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek?

  Jak wygląda backstage sesji zdjęciowej, na której są dwie gwiazdy: Natalia Siwiec i biżuteria? Co najbardziej męczy ją w pozowaniu? Czym zajmuje się sztab ludzi wokół gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Przed chwilą na ekrany kin wszedł "Amok" z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej, a aktor już szykuje się do kolejnej premiery. Jakie to uczucie grać psychopatę? Jakie cechy Krystiana Bali przeniósł na ekran? Jak przygotowywał się do roli i czy po zakończeniu zdjęć trudno było mu z niej wyjść? W Dzień Dobry TVN Mateusz Kościukiewicz opowiedział o pracy na planie filmu "Amok".

  Slim Motion istnieje od 2009 roku. W muzyce zespołu słychać zarówno instrumenty akustyczne, jak i brzmienia elektroniczne. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa zagrała utwór "On Repeat".

  Zespół Mike And The Mechanics w końcu wyruszył w trasę koncertową. Jego założycielem i liderem jest Mike Rutheford, były gitarzysta Genesis. Ilu muzyków grało w zespole podczas 32 lat jego istnienia? Czy zastanawiał się nad zmianą zespołu, kiedy zmieniał się jego skład? Kiedy wystąpią w Polsce? I co czują, gdy w radiu gra ich piosenka? Z muzykami z zespołu Mike And The Mechanics rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Ramoneski i porwane jeansy - to styl Ekskluzywnego Menela. Co jeszcze stylistka Alicja Napiórkowska znalazła w jego szafie? Jak jego styl zmieniał się na przestrzeni lat? Czy Kamil Pawelski zawsze będzie stylowym menelem?

  "Jak nie przytyć w święta? Nie jeść" - powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej Natalia Siwiec. Jak gwiazdy planują spędzić Wielkanoc i co pojawi się na ich świątecznych stołach?

  Przez cukrzycę przez jakiś czas musiał poruszać się na wózku inwalidzkim. Prawie stracił nogę. Dariusz Gnatowski walczy o zdrowie. "Kiedy jest się pięknym, młodym i zdrowym, to ludzi chorych się nie widzi" - powiedział Dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej. Jak edukuje ludzi na temat cukrzycy? Co Dariusz Gnatowski będzie jadł w nadchodzące święta?