Katarzyna Kolenda-Zaleska o kulisach akcji "Podaruj Misia". Kiedy powstają przytulanki?

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Katarzyna Kolenda Zaleska o akcji "Podaruj Misia"
Katarzyna Kolenda Zaleska o akcji "Podaruj Misia"
Podaruj Misia - Monika Olejnik
Podaruj Misia - Monika Olejnik
Podaruj Misia - Małgorzata Rozenek-Majdan
Podaruj Misia - Małgorzata Rozenek-Majdan
Podaruj Misia - Filip Chajzer
Podaruj Misia - Filip Chajzer
Podaruj Misia - Dorota Wellman
Podaruj Misia - Dorota Wellman
Katarzyna Kolenda-Zaleska kolejny rok zachęca do pomocy w zebraniu środków na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. Można to zrobić np. kupując maskotkę w ramach 17. już edycji "Podaruj Misia". - Ta akcja jest cudowna, bo każdy rok dostarcza nowych wrażeń - mówiła prezes Fundacji TVN.

Katarzyna Kolenda-Zaleska o akcji "Podaruj Misia"

Katarzyna Kolenda-Zaleska nie kryje z dumy 17. już akcji "Podaruj Misia". Prezes Fundacji TVN z dumą prezentuje najnowsze pluszaki. Zakup maskotki to kolejna szansa, by pomóc najmłodszym i sprawić radość tym, których kochamy.

- Ta akcja jest cudowna, bo każdy rok dostarcza nowych wrażeń. Te misie nie mogą się znudzić, co roku są inne. Przygotowujemy je od czerwca. Mam sentymentalny stosunek do tej akcji. Z jednej strony przytulanka do tulenia w czasie bez słońca, a z drugiej stronie niesienie pomocy. Banalne, ale tak jest.

Fundacja TVN - jak wesprzeć budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii dla Dzieci i Młodzieży?

Misie Fundacji TVN co roku cieszą się ogromną popularnością, jako prezenty mikołajkowe lub bożonarodzeniowe. Pluszaki trafiły na sklepowe półki sieci Rossmann 1 grudnia. Pamiętajmy, że kupując misia, wspieramy budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii dla Dzieci i Młodzieży.

Każdy może pomóc. Wystarczy wysłać SMS POMAGAM na 7356 (koszt 3,69 z VAT), BLiK numer 509 559 966, skorzystać z PayU, PayPro (przelewy24) lub płatności online na stronie fundacja.tvn.pl/wplac-online.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości