Podaruj Misia

  Podaruj Misia

  "To jest bardzo ważny cel"

  "Najważniejsze, że dzięki temu pomagamy" .

  Po raz 16. ruszyła akcja charytatywna "Podaruj misia", w ramach której w drogeriach Rossmann w całej Polsce już od 1 grudnia można kupić limitowaną świąteczną edycję pluszaków.

  "Dziewczynka to jest siła"

  "Muszę pojechać i wrócić".

  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z wielu gwiazd, które wzięły udział w 16. edycji akcji "Podaruj misia". W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o projektowaniu kreacji dla pluszaka i odpowiedziała na pytanie, komu go wręczy.

  Akcja "Podaruj misia" rusza po raz 16. Jak co roku, zaangażowana jest w nią cała plejada gwiazd. Misie na półkach drogerii Rossmann pojawią się z początkiem grudnia. O motywację i inspirację przy projektowaniu kreacji dla pluszaka, reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał Paulinę Krupińską.

  Akcja charytatywna "Podaruj misia temu kogo kochasz" niebawem rusza po raz 16. Limitowaną, świąteczną edycję misiów będzie można kupić w drogeriach Rossmann w całej Polsce już od 1 grudnia. Sprzedaż kosztujących 50 zł zabawek wesprze budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Jakie pluszaki będą dostępne w tym roku?

  Już po raz 15. ruszyła wspólna akcja charytatywna Fundacji TVN, drogerii Rossmann i Allegro.pl. W tegorocznej edycji "Podaruj misia" wzięło udział wiele gwiazd, a pluszaki z pomocą najpopularniejszych polskich designerów zaprojektowali Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Magdalena Boczarska oraz Mateusz Gessler. Zobaczcie, jak wyglądają ich maskotki!

  Damian Michałowski konduktorem? Tak. Sprawdzał bilety na pokładzie bajecznego pociągu akcji "Podaruj Misia". W podróż zabrały się m.in. Paulina Krupińska-Karpiel, Anita Werner i Dorota Wellman, które opowiedziały, dlaczego akcja Fundacji TVN "nie jesteś sam" jest taka fajna.

  "Podaruj Misia" 2020. Uwielbiane przez dzieci i dorosłych pluszaki powracają już 15 raz! Miś to nie tylko świetny prezent dla naszych najbliższych, ale również pomoc dla chorych dzieci. Dochód z tej wyjątkowej akcji charytatywnej zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam.

  Podaruj Misia to wyjątkowa akcja charytatywna. Kupując maskotkę, wspieracie podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Którego misia w tym roku wybierzecie?

  Ruszyła 13. edycja akcji "Podaruj misia". W tym roku pluszaki zaprojektowali: Bohoboco, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński i marka Just Paul. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, z jakimi gwiazdami współpracowali przy tworzeniu pluszaków. Obok nich na kanapie usiadła także: aktorka Maja Ostaszewska i prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam” Katarzyna Kolenda Zaleska. Gdzie i od kiedy można kupować misie?

  Emma, Asia, Lui i Tymek - te misie mają magiczną moc! Zaprojektowali je: Tomasz Ossoliński, Maciej Zień, Bizuu i 303 AvenueTrwa. Przypominamy, że trwa 12. edycja charytaywnej akcji "Podaruj misia". Podaruj go temu, kogo kochasz i pomóż podopiecznym Fundacji TVN 'nie jesteś sam'! Zobaczcie, jak powstawał spot promujący tegoroczną akcję.

  Już dziś rusza coroczna akcja "Podaruj Misia komuś, kogo kochasz". Od samego rana, w Cafe TVN, czekają na Was misie fundacji TVN "nie jesteś sam". Zobaczcie jakie misie dołączyły do nas w tym roku, kto je stworzył i czym inspirowali się projektanci. W kawiarence spotkają się z Wami m.in.: Agustin Egurrola, Michał Gilbert Lach, Katarzyna Sokołowska, Piotr Kraśko i Dorota Wellman!

  Podaruj misia temu, kogo kochasz i wesprzyj Fundację TVN "nie jesteś sam". Pluszaki czekają na Ciebie w drogeriach Rossmann oraz na stronie internetowej www.podarujmisia.allegro.pl Dochód ze sprzedaży Gosi, Niny, Krysi i Beti zostanie przekazany na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

  Sobota z Dzień Dobry TVN znów zaskoczy widzów! W programie: rodzina Chajzerów, Stockingerów i Wonsów w gorączce świątecznych zakupów. Czy ktoś wyjdzie z tego cało?! Następnie: Kuba Wesołowski ciągle w akcji - tym razem Mikołajkowej! A na koniec: nadciągają niezwykłe Pluszaki, czyli jak podarowanie komuś misia może uratować życie innych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Magda Mołek i Marcin Meller.