Podaruj Misia

  Podaruj Misia

  Damian Michałowski konduktorem? Tak. Sprawdzał bilety na pokładzie bajecznego pociągu akcji "Podaruj Misia". W podróż zabrały się m.in. Paulina Krupińska-Karpiel, Anita Werner i Dorota Wellman, które opowiedziały, dlaczego akcja Fundacji TVN "nie jesteś sam" jest taka fajna.

  Ruszyła 13. edycja akcji "Podaruj misia". W tym roku pluszaki zaprojektowali: Bohoboco, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński i marka Just Paul. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, z jakimi gwiazdami współpracowali przy tworzeniu pluszaków. Obok nich na kanapie usiadła także: aktorka Maja Ostaszewska i prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam” Katarzyna Kolenda Zaleska. Gdzie i od kiedy można kupować misie?

  Emma, Asia, Lui i Tymek - te misie mają magiczną moc! Zaprojektowali je: Tomasz Ossoliński, Maciej Zień, Bizuu i 303 AvenueTrwa. Przypominamy, że trwa 12. edycja charytaywnej akcji "Podaruj misia". Podaruj go temu, kogo kochasz i pomóż podopiecznym Fundacji TVN 'nie jesteś sam'! Zobaczcie, jak powstawał spot promujący tegoroczną akcję.

  Już dziś rusza coroczna akcja "Podaruj Misia komuś, kogo kochasz". Od samego rana, w Cafe TVN, czekają na Was misie fundacji TVN "nie jesteś sam". Zobaczcie jakie misie dołączyły do nas w tym roku, kto je stworzył i czym inspirowali się projektanci. W kawiarence spotkają się z Wami m.in.: Agustin Egurrola, Michał Gilbert Lach, Katarzyna Sokołowska, Piotr Kraśko i Dorota Wellman!

  Podaruj misia temu, kogo kochasz i wesprzyj Fundację TVN "nie jesteś sam". Pluszaki czekają na Ciebie w drogeriach Rossmann oraz na stronie internetowej www.podarujmisia.allegro.pl Dochód ze sprzedaży Gosi, Niny, Krysi i Beti zostanie przekazany na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

  Sobota z Dzień Dobry TVN znów zaskoczy widzów! W programie: rodzina Chajzerów, Stockingerów i Wonsów w gorączce świątecznych zakupów. Czy ktoś wyjdzie z tego cało?! Następnie: Kuba Wesołowski ciągle w akcji - tym razem Mikołajkowej! A na koniec: nadciągają niezwykłe Pluszaki, czyli jak podarowanie komuś misia może uratować życie innych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Magda Mołek i Marcin Meller.