Producent muzyczny potwierdził romans Whitney Houston z asystentką. "Były zakochane jak nastolatki"

Whitney Houston
Źródło: Dzień Dobry TVN
Najświeższe wiadomości ze świata gwiazd
Najświeższe wiadomości ze świata gwiazd
Barbara Krafftówna oczami najbliższych
Barbara Krafftówna oczami najbliższych
Jerzy Trela – pożegnanie mistrza
Jerzy Trela – pożegnanie mistrza
Pożegnanie Pawła Kiliańskiego
Pożegnanie Pawła Kiliańskiego
Producent muzyczny, Clive Davis przy okazji premiery filmu o Whitney Houston postanowił przypomnieć wszystkim historie jednego z jej związków. Mężczyzna tym samym potwierdził romans artystki z asystentką, Robbie Crawford.

Whitney Houston miała romans?

Whitney Houston i jej asystentka Robbie Crawford były zawsze ze sobą bardzo blisko i przyjaźniły się. Między innymi o tym Robbie napisała o tym w swojej autobiografii.

- Pan producent Clive Davis postanowił pójść o krok dalej i powiedział: "tak, dziewczyny miały romans, były zakochane w sobie jak nastolatki przez rok" - cytowała Sandra Hajduk-Popińska.

Ten romans miał mieć miejsce jeszcze przed tym, jak Houston wydała swoją pierwszą płytę i została wielką gwiazdą, znaną na całym świecie.

Whitney Houston była homoseksualna?

Plotki, które krążą w świecie show-biznesu mówią o tym, że Whitney Houston miała pewne obawy i nie chciała się w związku z tym powiedzieć otwarcie, że jest w homoseksualnym związku. Dlatego prawdopodobnie ograniczyła tę znajomość.

- Whitney była jedną z największych gwiazd show-biznesu i za kim, jak za kim, ale za nią faktycznie paparazzi jeździli - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości