romans

  romans

  Wakacje to czas błogiego wypoczynku, a także świetna okazja do nawiązywania nowych znajomości. Zapominając o codziennych troskach i obowiązkach mamy większą szansę odnaleźć drugą połówkę i przeżyć niezapomnianą letnią przygodę. Tylko czy rzeczywistość zawsze wygląda tak pięknie, a wakacyjny romans ma szansę przerodzić się w miłość? O tym opowiedziała psycholożka Paulina Koszut.

  Marcin Grajoszek i Kara Poita budzili najwięcej emocji spośród wszystkich uczestników "Hotelu Paradise 3". W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl para opowiedziała o swoim uczuciu, a także odniosła się do sytuacji, w której doszło między nimi do zbliżenia fizycznego na oczach widzów. - W ogóle nie chciałam tego robić w "Hotelu Paradise" - stwierdziła Kara.

  Flirt w pracy może przerodzić się w namiętne uczucie na całe życie i uskrzydlać, ale także spowodować problemy z koncentracją lub doprowadzić do kłopotów w życiu osobistym. Jak rozpoznać flirt w pracy? Jakie są powody takiego działania i konsekwencje?

  Kiedy Agnieszka Osiecka miała 23 lata, wyjechała do Paryża i tam zakochała się w starszym o 30 lat redaktorze paryskiej Kultury, Jerzym Giedroyciu. O tajemnicach poetki i romansie, o którym nikt nie wiedział opowiedziała w Dzień Dobry TVN pisarka Manuela Gretkowska.

  Miłość może nas dopaść wszędzie. Ale wakacje, urlop i odpoczynek sprzyjają romantycznemu nastrojowi i wakacyjnym romansom. Czy wakacyjna miłość ma szansę przetrwać? Czym różni się miłość od zakochania? O komentarz w Dzień Dobry Wakacje poprosiliśmy psycholog Magdalenę Chorzewską, która jest też ekspertem w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia".

  Od kilku dni media żyją romansem posła Prawa i Sprawiedliwości Stanisława Pięty. Romans zaczyna kłuć w oczy kierownictwo partii. Nie ze względów moralnych, ale dlatego, że poseł zasiada w dwóch bardzo ważnych komisjach. Czy posłowi, który romansuje można zaufać? Czy romans Pięty zaszkodzi partii i samemu politykowi? O tym, dlaczego powinien nas interesować romans polityka w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział ekspert ds. wizerunku politycznego Mirosław Oczkoś.

  Jude Law nie słynie ze stałości uczuć. Z kim oficjalnie się spotykał? Ile ma dzieci? Jedną z partnerek aktora była Sienna Miller. Kiedy się poznali? W jakich okolicznościach dowiedziała się, że Law ją zdradza? O skomplikowanym życiu uczuciowym aktora mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska.

  Żona Piotra Żyły - Justyna zamieściła w mediach społecznościowych emocjonujący wpis, w którym ujawniła, że skoczek opuścił rodzinę. Czy problemy w domu mogły mieć wpływ na jego niższą formę podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu? O jakich innych sportowcach i ich aferach miłosnych było jeszcze głośno? O romansach znanych zawodników i ich wpływie na życie sportowe rozmawialiśmy z dziennikarką sportową Pauliną Czarnotą-Bojarską.

  Rodzina królewska, w szczególności Brytyjska, to najwięksi celebryci na świecie. Są więc bacznie obserwowani. Ostatnio książę William wybrał się na narty. Nie towarzyszyła mu księżna. Przyłapano go za to w towarzystwie innych kobiet, np. modelek. Czy ma romans z którąś z nich?

  Burmistrz Mikołowa na Śląsku zakochał się w swojej asystentce i postanowił podzielić się informacją o swoim szczęściu z wyborcami oraz własną żoną. To genialny ruch, czy polityczny strzał w kolano? Czy w życiu polityka jest miejsce na prywatę? Prof. Robert Maliszewski, specjalista w dziedzinie marketingu politycznego, twierdzi, że podczas wyborów nie kieruje nami treść programu polityka, a jego osobowość i wizerunek. W Dzień Dobry TVN była posłanka Renata Beger oraz była Minister Pracy i Polityki Społecznej Anna Kalata powiedziały o rozdzielaniu życia politycznego i intymnego w praktyce.

  Z miłości do swojej 17-letniej uczennicy, 42-letni nauczyciel zdecydował się zostawić żonę i 2 dzieci. O romansie poinformował dyrektorkę szkoły, w której pracuje, ta z kolei zgłosiła sprawę do prokuratury. O tym, czy takie związki, oparte na fascynacji starszym doświadczonym mężczyzną są częste, czy mają szansę powodzenia i czy początkowa fascynacja raczej szybko wygasa, rozmawialiśmy z adwokatem Elizą Kuną i psychologiem dziecięcym Justyną Korzeniewską.