Gwiazdy

Damian Michałowski chwali się scenicznym debiutem 7-letniego syna. "To była oscarowa rola"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Damian Michałowski o świętach
Damian Michałowski o świętachDDTVN
wideo 2/11

Damian Michałowski to szczęśliwy podwójny tata Henryka i Helenki. Choć dziennikarz dba o swoją prywatność, ostatnio pochwalił się osiągnięciem swojej starszej pociechy. Okazuje się, że 7-letni Henio właśnie zaliczył swój sceniczny debiut. Jak chłopiec poradził sobie na scenie?

Damian Michałowski chwali się debiutem syna

Damian Michałowski w rozmowie z Karoliną Kalazi opowiedział o świątecznej atmosferze, która w końcu zapanowała w jego domu. Koniec roku jest dla gospodarza Dzień Dobry TVN zawsze bardzo intensywny zawodowo dlatego, gdy nareszcie ma chwilę, by odpocząć, celebruje każdy moment z ukochaną żoną Polą oraz dziećmi – 7-letnim Henrykiem i 3-letnią Helenką.

Okazuje się, że poza intensywnymi przygotowaniami do wspólnych świąt Damian miał czas, by uczestniczyć w scenicznym debiucie swojego syna. Mały Henio pierwszą rolę teatralną ma już za sobą.

- Mój Heniu był ostatnio na jasełkach. To była oscarowa rola - Henryk był Józefem. Powiedział ze trzy zdania, ale nikt tak pięknie nie stał przy tym żłóbku, jak Henryk Józef – pochwalił się dziennikarz.

Damian Michałowski o rodzinnych świętach

Damian Michałowski zaraz po świętach, rusza na Turniej Czterech Skoczni, który odbywa się na przełomie grudnia i stycznia. Z powodu pracowitego okresu chwile, które może spędzić ze swoją rodziną, docenia szczególnie mocno, dlatego aktywnie uczestniczy w przygotowaniach do świąt.

- Czasem mówimy, że nie mamy czasu. To jest wszystko kwestia wyboru i chodzi o to, by podejmować dobre wybory. To staramy się dzieciakom przekazać, że bez względu na to, co się dzieje, rodzina jest najważniejsza. Jak jesteśmy razem, to poradzimy sobie ze wszystkimi problemami – przekonywał Damian Michałowski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości