Święta Bożego Narodzenia

    Święta Bożego Narodzenia

    Alex Kain i jego piosenka "Święta i prezenty" przypadną do gustu szczególnie tym, którzy lubią cieszyć się duchem świąt w nowoczesny sposób. Hip-hopowa pastorałka cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Tym bardziej że muzyk ma pokaźne grono odbiorców na Tik Toku, którym prezentuje swoją twórczość.

    Dieta dziecka powinna obfitować w zdrowe i lekkostrawne produkty, a tradycyjne świąteczne potrawy nie zawsze odpowiadają jej wymogom. Podczas komponowania bożonarodzeniowego menu warto pamiętać o tym, że składniki niektórych specjałów mogą zaszkodzić najmłodszym członkom rodziny. Za sprawą drobnej modyfikacji klasycznych przepisów możemy przygotować pożywne, a jednocześnie niezwykle apetyczne dania. Przekonuje o tym Magdalena Adamczak, dietetyk kliniczny i specjalista zdrowia publicznego.

    Godna podziwu szczerość i odwaga w wyrażaniu poglądów to cechy, dzięki którym Marianna Schreiber regularnie skupia na sobie uwagę wielu osób. Żona ministra PiS potrafi otwarcie mówić o trudnych czy kontrowersyjnych sprawach. Najlepszym tego dowodem jest post opisujący realia świąt w rodzinach polityków, który opublikowała ostatnio w sieci. Temat kultywowania bożonarodzeniowej tradycji w gronie najbliższych poruszyła także w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

    Połączenie makowca i sernika? To jest możliwe! Wystarczy, że upieczesz seromakowiec. To proste ciasto, które łączy w sobie dwa ulubione zimowe smaki. Idealnie pasuje na świąteczny stół oraz jako słodki deser po postnej Wigilii. Sprawdź, jak prosto go przygotować.