Whitney Houston

    Whitney Houston

    Wydawałoby się, że życie Whitney Houston powinno być jak z bajki. Była piękna, niezwykle utalentowana, a na koncie miała wiele światowych przebojów. Niestety, kiedy gasły światła, za kulisami odgrywały się dramatyczne sceny, które doprowadziły do jej upadku. Dziś wokalistka obchodziłaby 57 urodziny. Przypomnijmy sobie największe hity i najważniejsze wydarzenia w jej karierze.

    Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Lidia Kopania. Dla naszych widzów wybrała przebój Whitney Houston „Run To You”. Utwór posiada niesamowity ładunek emocjonalny.

    Magdalena Schejbal powraca do TVN. Teraz w nieco innej roli. Krążyły plotki, że Magda jest osobą trudną we współpracy. A jak jest naprawdę? Kto masował Annę Lewandowską? Jak czuje się Bobbi Brown, którą znaleziono nieprzytomną w wannie, tak jak jej matkę Whitney Houston dwa lata temu? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska.

    Zobaczcie kulisy pokazu Krzysztofa Stróżyny w Londynie na Fashion Week. Była tam reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co wydarzyło się na pogrzebie Whitney Houston? Czy Agnieszka Dygant lubi pracować z Małgorzatą Kożuchowską? I wreszcie, czy Ewelina Flinta rzeczywiście jest w ciąży? odpowiedzi na te pytania zna nasza specjalistka od show-biznesu Agnieszka Jastrzębska.