Agnieszka i Karolina z "Top Model" chcą mieć dziecko. Opowiedziały, jak wygląda procedura

Źródło: Dzień Dobry TVN
Agnieszka i Karolina – połączyły je miłość i… kredyt
Agnieszka i Karolina – połączyły je miłość i… kredyt
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska od kilku lat są razem. O swoim związku chętnie opowiadają w mediach społecznościowych, obalając stereotypy na temat par homoseksualnych. Dziewczyny w Dzień Dobry TVN pochwaliły się, jakie mają plany. Chcą zostać mamami, ale to nie koniec zmian w ich życiu.

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska - związek

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska są znane z udziału w 9. edycji "Top Model". Agnieszka dostała się do domu modelek, a Karolina odpadła na wcześniejszym etapie. Mimo to ich historia poruszyła widzów, bowiem otwarcie przyznały, że są parą i podzieliły się historią swojego związku, który nie przez wszystkich w Polsce jest akceptowany.

Dziewczyny jakiś czas temu się zaręczyły. Obie prężnie działają na Instagramie i TikToku, pokazując swoją codzienność. Niedawno ogłosiły, że udało im się wziąć kredyt. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dostały go jako para.

- Cieszymy się, bo to wydawało się nam nierealne. To było w Polsce, ale bank jest zagraniczny. Musiałyśmy spisać oświadczenie, że jesteśmy w związku - powiedziała Karolina Brzuszczyńska.

- Myślałyśmy, że weźmiemy kredyt jako dwie osobne osoby. Ale trafiłyśmy na bardzo fajną panią doradczynię, która zgłosiła nas jako para. Jesteśmy związane bardziej niż małżeństwo - dodała Agnieszka.

Dziewczyny w przyszłości chciałyby się pobrać. Jak wyobrażają sobie tę uroczystość? - Myślę, że będzie typowo polskie wesele, z naszą rodziną, z tradycjami i z disco polo. Wiemy z doświadczenia, że niby disco polo się nie nadaje, a potem jak leci, to wszyscy najlepiej się bawią - przyznała Karolina.

Skrzeczkowska i Brzuszczyńska - ślub i dziecko

Małżeństwa jednopłciowe w Polsce są nielegalne, więc Karolina i Agnieszka będą musiały pobrać się w innym kraju.

- Wstępnie myślałyśmy o Barcelonie, ale to jest bardziej skomplikowane, bo trzeba 3 lata mieszkać w Barcelonie, żeby dostać pozwolenie. Dlatego stwierdziłyśmy, że to będzie w Vegas. Ślub tam nie jest prawomocny w Polsce, ale to jest symbolika - tłumaczyła Karolina.

Dziewczyny chcą być nie tylko żonami, ale również i mamami. - Planujemy dziecko. Generalnie, jak poznałyśmy się z Karoliną, to nasze początki wyglądały w ten sposób, że Karolina przyszła i zapytała: "I co teraz?", bo przecież chce mieć dzieci. Odpowiedziałam, że nic nie stoi na przeszkodzie - wspominała Agnieszka.

Jak wygląda taka procedura w przypadku dwóch kobiet? - Od początku miałyśmy plan, żeby w przyszłości mieć dzieci. Komórka jajowa będzie Agnieszki, będzie dawca in vitro, a ja będę nosiła komórkę jajową Agnieszki i ja urodzę dziecko. A potem prawdopodobnie zrobimy na odwrót, jeśli stwierdzimy, że chcemy więcej dzieci - podkreśliła Karolina.

Brzuszczyńska i Skrzeczkowska cieszą się, że są razem i obie rodziny teraz je akceptują. Karolina wyznała, że jej bliscy nie od razu pogodzili się z faktem, iż ma partnerkę. - Agnieszka to moja pierwsza dziewczyna. To był dla nich kubeł zimnej wody, ale teraz jest super i czujemy się jak prawdziwa rodzina - zapewniła Karolina.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości