Gwiazdy

    Gwiazdy

    Dua Lipa to jedna z najpopularniejszych wokalistek pop. Jej muzyka dodaje energii i nastraja pozytywnie fanów na całym świecie. Brytyjska piosenkarka o kosowsko - albańskich korzeniach zachwyca nie tylko talentem, ale i urodą. Dowód? Opublikowane w sieci zdjęcie, na którym artystka pokazuje się w bikini.

    Lizzo to amerykańska piosenkarka, która zdobywa światowe listy przebojów. Stała się także ikoną ruchu „body positive”. Ostatnio wokalistka przyznała, że przeszła na dietę wegańską. Postanowiła też podzielić się z fanami przykładowym menu. Jak wygląda jej codzienny jadłospis?

    Lubiany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Doktor sztuk teatralnych, dziekan Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej. Marcin Perchuć obchodzi właśnie 47 urodziny. Z tej okazji przypominamy jego najlepsze role. A niebawem zobaczymy go ponownie jako Krzysztofa Kornatowskiego w kolejnej serii kultowego serialu "Usta usta".

    Kinga Rusin słynie z tego, że los zwierząt nie jest jej obojętny. Od kilku lat jej wiernym życiowym towarzyszem jest pies Czarek, który podobnie jak jego sławna właścicielka, może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Pupil dziennikarki Dzień Dobry TVN nie jest jednak jedynym znanym w mediach społecznościowych czworonogiem. Polskie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi zwierzakami.