Gwiazdy

  Gwiazdy

  Lizzo to amerykańska piosenkarka, która zdobywa światowe listy przebojów. Stała się także ikoną ruchu „body positive”. Ostatnio wokalistka przyznała, że przeszła na dietę wegańską. Postanowiła też podzielić się z fanami przykładowym menu. Jak wygląda jej codzienny jadłospis?

  Lubiany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Doktor sztuk teatralnych, dziekan Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej. Marcin Perchuć obchodzi właśnie 47 urodziny. Z tej okazji przypominamy jego najlepsze role. A niebawem zobaczymy go ponownie jako Krzysztofa Kornatowskiego w kolejnej serii kultowego serialu "Usta usta".

  Kinga Rusin słynie z tego, że los zwierząt nie jest jej obojętny. Od kilku lat jej wiernym życiowym towarzyszem jest pies Czarek, który podobnie jak jego sławna właścicielka, może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Pupil dziennikarki Dzień Dobry TVN nie jest jednak jedynym znanym w mediach społecznościowych czworonogiem. Polskie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi zwierzakami.

  Trwają zdjęcia do 5. edycji „Projektu Lady”. Fotografiami z planu w Rozalinie podzieliła się prowadząca program Małgorzata Rozenek-Majdan. Spostrzegawczy fani zauważyli na nich Daniela Józka Kuczaja, czyli popularnego trenera i coacha. - Co tam Qczaj robi? - zastanawiają się komentujący.

  Czy dieta roślinna to nowa moda, trend, a może konieczność, bo po czasie pandemii większość z nas musi zrzucić zbędne kilogramy? Marta Dymek i jej roślinna kuchnia to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i zaoszczędzić.