Natalia Lesz rozstała się z ojcem swojego dziecka. Piosenkarka zabrała głos w sprawie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Natalia Lesz wraca z piosenkami dla najmłodszych
Natalia Lesz wraca z piosenkami dla najmłodszych
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Obecność Natalii Lesz na 30. gali rozdania Fryderyków podsyciła zainteresowanie fanów na temat życia prywatnego nominowanej w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca wokalistki. Piosenkarka potwierdziła właśnie pojawiające się już jakiś czas temu doniesienia na temat rozstania z chirurgiem Adamem Maciejewskim.

Związek Natalii Lesz i Adama Maciejewskiego

Natalia Lesz miała poznać o dekadę starszego prof. Adama Maciejewskiego w 2013 roku podczas gali plebiscytu "Polacy z werwą". Lekarz otrzymał wówczas wyróżnienie za przeprowadzenie pierwszego w kraju przeszczepu twarzy. Kilka miesięcy później media obiegła informacja o zaręczynach pary. Niedługo potem w prasie pojawiła się radosna nowina o oczekiwaniu na narodziny dziecka. Córka wokalistki i chirurga przyszła na świat w 2014 roku.

Natalia Lesz rozstała się z partnerem

Jak podaje serwis Pudelek.pl, w styczniu tego roku na profilu Adama Maciejewskiego na Instagramie fani dopatrzyli się zdjęcia z tajemniczą kobietą, którą z pewnością nie była Natalia Lesz. Chirurg spędzał w jej towarzystwie egzotyczne wakacje na Bahamach. Redakcja portalu postanowiła dopytać o relację z lekarzem samą wokalistkę.

- Od kilku lat nie jesteśmy razem. Łączy nas córka - miała wyznać Natalia Lesz, czym potwierdziła wcześniejsze doniesienia o kryzysie w związku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości