Natalia Lesz

  Natalia Lesz

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Natalię Lesz. Na zakończenie programu, piosenkarka wystąpiła na naszej scenie w utworze Agnieszki Osieckiej "Jedni piszą wiersze piórem". Wcześniej, w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, powiedziała jak odnajduje się w roli matki, aktorki i piosenkarki. Czy trudno jest pogodzić ze sobą wszystkie te obowiązki?

  Jak Natalia Lesz, jurorka programu "Mali giganci", czuje się w roli mamy? Czy najbliżsi pomagają jej i zajmują się małą, gdy Natalia jest na planie programu? Czy to prawda, że Natalia Lesz przeprowadziła się na Śląsk? O to zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Za tydzień, 7 marca, rusza program "Mali Giganci", którego uczestnikami będą uzdolnione dzieci. Natalia Lesz jest opiekunką i trenerem jednej z drużyn, będzie przygotowywać swoich podopiecznych do występów, a także towarzyszyć im na scenie. Czy piosenkarka wysłałaby swoje dziecko do takiego programu?

  Sobota z Dzień Dobry TVN to niezwykli ludzie i spotkania. Zapraszamy na czat z Dawidem Kwiatkowskim! O karierze na "full" opowie "cesarz" disco polo - Bayer Full, a o swoim warsztacie pracy - mistrz wszystkich Polaków – Janusz Gajos. Na koniec: Natalia Lesz! Wraca do pracy jako szczęśliwa mama. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka.

  Na poranny, niedzielny spacer z Natalią Lesz wybrała się nasza reporterka Katarzyna Jaroszyńska. Co wokalistka robi na Śląsku, jakie ma plany na najbliższe miesiące i czy ma choć odrobinę wolnego czasu?

  Kilka dni temu świat zobaczył po raz pierwszy premierę najnowszego teledysku Natalii Lesz. Lada chwila Natalia rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu. W TVN Cafe była naszym gościem.

  Dziś w kuchni Dzień Dobry TVN gościem Piotra Kucharskiego była aktorka i wokalistka Natalia Lesz. Jaki jest sekret jej perfekcyjnej figury i jaką kuchnię lubi najbardziej?

  Czy to prawda, że nie układa jej się z Marcinem Hakielem? Czy Cichopek i Hakiel mają problemy finansowe? Czy będzie rozwód? Co powiedziała na ten temat Agnieszce Jastrzębskiej Kasia Cichopek, a co Anna Mucha, gdy dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała ją o zaręczyny z Marcelem Sorą? Jaki pierścionek nosi na palcu? Z kim ścigają się gwiazdy? Jakim kierowcą jest Tomasz Majewski, a ile punktów karnych ma na swoim koncie Natalia Lesz?

  Bordo i biały to hity tego sezonu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Joannę Przetakiewicz, Małgorzatę Sochę, Edytę Herbuś, Kingę Rusin, Weronikę Rosati, Natalię Lesz, Aleksandrę Kwaśniewską, jakie kreacje na nadchodzący sezon można znaleźć w ich szafie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odkryła, jakie Nergal ma plany na wakacje, dlaczego Natalia Lesz mieszka z przyjacółką oraz czy Miss Polonia 2011 i Miss Polonia 2012 są bliźniaczkami?

  Jak kibicuje babcia Kuby Błaszczykowskiego, na co narzekają żony angielskich piłkarzy i który z naszych piłkarzy jest najbardziej seksowny sprawdziła Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska podczas gali "Kobieta roku Glamour" zapytała przybyłe na tę uroczystość gwiazdy o to, za co one same wręczyłby sobie nagrodę. Weronika Rosati nagrodziłaby się za cierpliwość, a Marta Żmuda-Trzebiatowska za świetną organizację. A za co dałaby sobie nagrodę Katarzyna Zielińska, Magdalena Mielcarz, Natalia Lesz i Edyta Zając?

  Jako jedna z niewielu polskich wokalistek była tam przyjmowana przez samego Prezydenta, odbywała spotkania z najważniejszym politykami, udzielała wywiadów najpopularniejszym stacjom telewizyjnym, a w wolnej chwili uczyła się gry na panduri. Tak w skrócie wyglądał plan pobytu Natalii Lesz w Gruzji. Z podróży przywiozła mocną głowę, wspomnienia oraz... dowód! Na co? Zobaczcie sami!

  Wśród dzieci niepełnosprawnych ruchowo, ponad połowa to dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Kacper i Patryk to jednojajowe bliźniaki. Jeden z braci cierpi na MPD, czyli na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Jeśli jego mózg będzie odpowiednio gimnastykowany, Kacper może pójść na studia i na dalszym etapie życia może pracować. Jak odpowiednio rehabilitować osoby z tą chorobą? Anna Maruszczeko rozmawiała z Hanną Sochą, pedagogiem specjalnym oraz Grażyną Redlisiak, instruktorem i terapeutą Kinezjologii Edukacyjnej.

  Doda, Marina Łuczenko , Natalia Lesz, Ewa Farna, Honorata "Honey" Skarbek, Wojtek Łozowski , Sylwia Grzeszczak , Mrozu, Iwona Węgrowska wspominali swój pierwszy przebój, a Agnieszka Dygant ciężko pracuje na planie serialu. Ich wszytskich, w ogień pytań, wzięła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Miłosnego rozedrgania nie ma już pomiędzy managerem Dody a artystką. Co wydarzyło się między Dodą a Jakubem Majochem, jej byłym managerem? Dlaczego zaatakował ją w mediach? Czy takie zachowanie to brak profesjonalizmu i etyki zawodowej? Czego gwiazdy oczekują od swoich managerów? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Dariusz Gamba, który zajmuje się interesami zespołu Feel i Natalii Lesz, managerem jest od 21 lat, oraz Jakub Majoch, były manager Doroty Rabczewskiej, który zerwał z nią współpracę. Dlaczego?!

  Czy rozmiar zero zapewnia powodzenie w show-biznesie? W ogniu pytań dziennikarki Dzień Dobry TVN stanęli m.in.: Weronika Książkiewicz, Monika Brodka, Krzysztof Stróżyna i Natalia Lesz.

  Co miała na sobie w tę wyjątkową noc Lady Gaga, Iwona Węgrowska, Agata Młynarska, Natalia Lesz i Maryla Rodowicz? Za co została odznaczona Helena Bonham Carter? W studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska przedstawiła najświeższe wiadomości ze świata gwiazd.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór Rollin’ - najbardziej szampański kawałek z najnowszej płyty "That Girl". Jak oceniacie jej występ?

  „...i życzę Ci, żebyś w końcu znalazła sobie męża i urodziła mi trójkę wnuków!” Jak reagować na życzenia bliskich, które wprawiają w zakłopotanie? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to wokalistkę Natalię Lesz, prawniczkę Weronikę Marczuk, aktorkę Karolinę Nowakowską oraz psychologa Piotra Mosaka. Jak uchronić się przy świątecznym stole przed wścibskimi babciami i ciotkami?

  O tym, że że najpopularniejszą Polką według Google jest Maja Sablewska, a także o zawirowaniach w życiu Natalii Lesz rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Ewą Wojciechowską. A Marcin Prokop zdradził, ile...

  Ta płyta jest owocem współpracy międzynarodowego tria przyjaciół: Natalii Lesz, Hannah Sidibe i Nico Hartikaiena. Zagraniczne media już zachwyciły się tym projektem. Natalię Lesz porównują ją do Rihanny czy Katy Perry. W studiu Dzień Dobry TVN wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie "That Girl".