Gwiazdy

  Gwiazdy

  Jason Momoa zasłynął rolą Khala Drogo w kultowym serialu "Gra o tron", a także Aquamana w sensacyjnym, przygodowym filmie fantasy Jamesa Wana. Znakiem rozpoznawczym gwiazdora jest blizna na brwi, ale były nim też dredy, których musiał się pozbyć. Jaka historia za tym stoi? Oto 5 rzeczy, których nie wiedzieliście o Jasonie Momoa.

  Renate Blauel pozwała swojego byłego męża Elthona Johna - donosi „The Guardian”. Para rozwiodła się w 1988 roku po czterech latach małżeństwa. Kobieta zniknęła wówczas z medialnego świata. Dlaczego teraz postanowiła wrócić?

  Anna Lewandowska po pół roku nieobecności przyleciała do Polski. W naszym programie opowiedziała o tym, jak wygląda jej powrót do formy po urodzeniu drugiej córeczki. Trenerka ma już kolejne zawodowe pomysły. Właśnie rusza z kolejnym wyzwaniem, do którego nominowała Paulinę Krupińską-Karpiel. Na czym ono polega? Zobaczcie sami.

  Na rynku właśnie ukazała się książka „Nie bałam się o tym rozmawiać”, która powstała dzięki Joannie Przetakiewicz i przedstawicielkom ruchu „Era Nowych Kobiet”. To zbiór opowieści, będących jednocześnie zapisem trudnych doświadczeń tych kobiet, jak przemoc domowa, agresja czy poniżenie. Według projektantki, to kolejny krok do przełamania społecznego tabu na temat nadużyć wobec kobiet.

  Ikona polskiej sceny muzycznej nie przestaje zaskakiwać. Tym razem nie chodzi jednak o występy, a o edukację. Maryla Rodowicz mieszka z kotami i postanowiła nauczyć je innego języka. Czy skutecznie?