Gwiazdy

    Gwiazdy

    Dorota Gardias skończyła właśnie 40 lat. Z okazji okrągłych urodzin pogodynka opublikowała w mediach społecznościowych okolicznościowy post. Z uśmiechem przyznała, że jedyne, czego sobie dziś życzy, to zdrowie. Trzeba przyznać, że czas służy dziennikarce, która nieustannie zachwyca niesamowitą figurą i olśniewający wyglądem. Jak przez lata zmieniała się nasza gwiazda? Zobaczcie sami.

    23 czerwca przypada w Polsce Dzień Ojca. Chociaż tych ojców znamy głównie z kinowych ekranów czy internetowych newsów nie oznacza to, że w zabieganym celebryckim życiu nie mają czasu na swoje pociechy. Poznaj listę 10 najgorętszych tatusiów światowego show-biznesu. Weź udział w sondzie i zagłosuj na swojego faworyta.

    Michael Keaton być może ponownie przywdzieje kostium Człowieka Nietoperza, aby zagrać u boku Ezry Millera w filmie "Flash". Aktor prowadzi właśnie rozmowy z wytwórnią Warner Bros. Gwiazdor zagrał już superbohatera 30 lat temu w dwóch hitach Tima Burtona - "Batman" oraz "Powrót Batmana". Czy zrobi to po raz kolejny?