Sława Przybylska miała wypadek na koncercie. "Uderzyła się w głowę"

MW_20130420_02_52_lores
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sława Przybylska - legenda polskiej estrady
Sława Przybylska - legenda polskiej estrady
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Legendarna piosenkarka Sława Przybylska podczas koncertu miała wypadek. Jak przekazał menadżer gwiazdy, 91-latka upadła, rozcięła kolano i uderzyła się w głowę. Dzień po koncercie pojechała do szpitala. Jaki jest jest stan? Kiedy wróci do aktywności zawodowej?

Wypadek Sławy Przybylskiej

Sława Przybylska jest niekwestionowaną ikoną polskiej muzyki. Piosenkarka ma 91 lat i ku uciesze fanów wciąż występuje na żywo. Jak mówiła w wywiadach, kocha występować i zamierza robić to tak długo, jak pozwoli jej na to zdrowie. Na jej koncerty przychodzą tłumy oddanych fanów, a wśród nich są przedstawiciele kilku pokoleń.

Niestety, w niedzielę 10 marca na gali poświęconej jubileuszowi 25-lecia powiatu radzyńskiego doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem wielkiej gwiazdy. Podczas występu, 91-latka "potknęła się, uderzyła łukiem brwiowym o statyw i upadła" - przekazał portal Fakt.pl.

Sława Przybylska miała wypadek. Menadżer komentuje

Wypadek gwiazdy skomentował w rozmowie z Faktem jej menadżer Krzysztof Rydzelewski. - Sława cofała się i zahaczyła o przewody. Niestety upadła. Rozcięła sobie kolano, uderzyła się w głowę. Chwilę potem opatrzyłem ją szybko, bo kolano krwawiło i wezwaliśmy karetkę - opowiadał.

Piosenkarką zajęli się ratownicy, jednak 91-latka zdecydowała się pozostać na gali.

- W tej przerwie na scenie odbywały się inne zaplanowane rzeczy związane z jubileuszem powiatu, więc mieliśmy trochę czasu. Pytałem Sławę, czy chce wrócić na estradę, stwierdziła, że tak. Przebrała się w następną kreację, wyszła, odebrała tytuł honorowego obywatela i nawet zaśpiewała jeszcze kilka piosenek - relacjonował menadżer.

Jak gwiazda czuje się teraz? Dzień po koncercie 91-latka pojechała do szpitala.

- Chcieliśmy sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Zrobiono jej prześwietlenie głowy i stóp. Lekarz opatrzył też rany. Jedna stopa jest bardzo obita, bolą ją też żebra. Po uderzeniu głową w statyw na łuku brwiowym doszło do wylewu i niestety teraz wychodzą sińce. Sława jest teraz w domu i dochodzi do siebie - tłumaczył Krzysztof Rydzelewski.

Sława Przybylska odwołała koncert w Łodzi, a występ w Pruszkowie wciąż jest niepewny. Wszystko zależy od tego, czy stan zdrowia wokalistki będzie się poprawiał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Fakt.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?