menadżer

  Sheryl Crow ma za sobą wyjątkowo traumatyczne przeżycia. Piosenkarka w ostatnim wywiadzie zdradziła, że była molestowana przez byłego menadżera Michaela Jacksona – Franka DiLeo. Wielomiesięczne ataki ze strony agenta gwiazdora przypłaciła depresją.

  Policja zatrzymała Cezarego K. - byłego współpracownika Roberta Lewandowskiego. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie gróźb wobec piłkarza, które miały go zmusić do zapłaty 20 mln euro. Kapitan naszej reprezentacji ma w tej sprawie status pokrzywdzonego.

  Jest takie powiedzenie, że za sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Edytę i Cezarego Pazurów, którzy jakiś czas temu połączyli swoje siły zawodowe. Kiedy zdecydowali, że Edyta zajmie się zawodowymi sprawami męża? Czy wspólna praca rodzi między nimi konflikty? Jak Edyta sprowadza Cezarego na ziemię?

  Czy Edyta Herbuś i Ola Kwaśniewska pokłóciły się ze swoimi menadżerkami? Czy jedna z menadżerek przywłaszczyła sobie coś, co było własnością jej podopiecznej? O tym - nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Anita Lipnicka wspomina także byłego menadżera. Anna Czartoryska szczerze o Piotrze Adamczyku. Czy życzy mu szczęścia z nową partnerką? O tym - dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś pierwszy odcinek naszego nowego cyklu "Licencja na sukces". Pokażemy w nim osoby, które stoją za sukcesem gwiazd. Dzięki swojej pracy mają wpływ na sukces gwiazdy. Pierwszym bohaterem naszego cyklu jest Tomik Grewiński, menadżer artystów. Czym zajmuje się menadżer gwiazd? Jak zostaje się menadżerem i czy gdzieś można się tego nauczyć? Czy apanaże menadżerów to procent od zysków artysty? Jakie są koszty niematerialne ponoszone przez opiekunów gwiazd?

  Marina Łuczenko odwiedziła Dzień Dobry, by zaśpiewać piosenkę i pochwalić się swoim nowym teledyskiem do utworu "Saturday Night". Piosenkarka została swoją managerką. Dlaczego? - Bo nie chcę być produktem, bo chcę robić tak jak chcę. Tak naprawdę to nie jest tak, że jestem sama. Mam przy sobie wspaniałych ludzi, jest cała rodzina, która mi pomaga - mówiła w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam jej piosenka?