Gwiazdy

  Gwiazdy

  Szpagat na obręczy podwieszonej do sufitu to nic trudnego. Udowadnia to córka Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka i podróżniczka opublikowała w sieci filmik z Marysią, która ćwiczy od rana. Imponującej kondycji i zręczności, jaką wykazuje się 12-latka, można tylko pozazdrościć. Zobaczcie sami.

  Po 10 latach przerwy Iwona Węgrowska rozpoczyna nowy etap kariery muzycznej. Artystka właśnie wydała premierowy singiel pt. "Niegrzeczna", który jest zapowiedzią nadchodzącego albumu. Krążek w sprzedaży pojawi się na początku przyszłego roku. Czego możemy się spodziewać? Na pewno usłyszymy "odważniejszą" kobietę. Na płycie nie zabraknie także ciekawych duetów.

  Agnieszka Radwańska właśnie udostępniła zdjęcia z przyjęcia na cześć swojego pierwszego dziecka. Wystrój baby shower, wszechobecny kolor niebieski i wreszcie - podpis pod fotografią dowodzą, że na świat już niedługo przyjdzie synek tenisistki i jej partnera, Dawida Celta. Serdecznie gratulujemy!

  Judi Dench obawia się, że jej ukochane teatry nie wznowią dawnej działalności bez pomocy brytyjskiego rządku. Na Wyspach mówi się bowiem, że placówki te nie zostaną otwarte przynajmniej do końca roku. 85-letnia aktorka z rozbrajającą szczerością wyznała, iż boi się, że nie zdąży już wystąpić na deskach ukochanego teatru.

  Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się drugiego dziecka. Postanowili więc upamiętnić moment oczekiwania na narodziny maleństwa. Para zdecydowała się na udział w ciążowej sesji zdjęciowej. Efekty są wspaniałe, a przyszła mama podzieliła się nimi na Instagramie. Czy Anita wybrała już imię dla córeczki?