Straszyła, że wyprowadzi się po 18-tce. Na urodziny dostała wyprawkę. "Byłoby mi przykro"

Matka sprawiła 18-letniej córce wyprawkę
Źródło: Dzień Dobry TVN
Rodzicem być - oczekiwania vs rzeczywistość
Rodzicem być - oczekiwania vs rzeczywistość
“Back to school” - rodzice na miejscu dzieci
“Back to school” - rodzice na miejscu dzieci
"Konfrontacje Agaty" - Mieć czy nie mieć dzieci?
"Konfrontacje Agaty" - Mieć czy nie mieć dzieci?
“Prace domowe spisuję od innych” (napisy)
“Prace domowe spisuję od innych” (napisy)
Na co dzieci wydają pieniądze?
Na co dzieci wydają pieniądze?
Sposób na wnętrze: metamorfoza pokoju dziecięcego
Sposób na wnętrze: metamorfoza pokoju dziecięcego
Mama, niania czy żłobek - co najlepsze dla dziecka?
Mama, niania czy żłobek - co najlepsze dla dziecka?
Co robią rodzice, gdy dzieci idą spać? - napisy
Co robią rodzice, gdy dzieci idą spać? - napisy
Odgracamy pokój dziecięcy - napisy
Odgracamy pokój dziecięcy - napisy
Niejeden rodzic na co dzień słyszy zapewnienia swoich dzieci o rychłej wyprowadzce z domu. Terminem zazwyczaj ma być magiczny próg 18-tych urodzin. Pewna mama postanowiła nie zwlekać i pomogła córce spełnić marzenie. Nastolatka z pewnością nie takiego prezentu się spodziewała.

Nietypowy prezent na 18-tkę

Urodziny dziecka są każdego roku ważnym momentem w życiu rodzica. Obserwowanie, jak pociechy dorastają, budzi wiele emocji. Zazwyczaj ogarnia ich wzruszenie związane z upływającym czasem. W okresie dojrzewania pociechy zauważyć można jednak całą gamę innych emocji.

Nastolatkowie zazwyczaj nie różnią się od siebie, jeśli chodzi o odgrażanie się rodzicom, czego to nie zrobią, kiedy osiągną pełnoletniość. Najczęstszym straszakiem podczas kłótni bywa argument o wyprowadzce. Małoletni niecierpliwe wyczekują 18-ki z zegarkiem w ręku, aż tu... No właśnie, zazwyczaj nie dzieje się zupełnie nic. Właśnie dlatego jedna z mam postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Wyprawka na 18-tkę. Nietypowy prezent mamy

Teksty nastolatków stały się już na tyle znane rodzicom, że rzadko kiedy traktują je poważnie. W niejednym domu dochodzi do kłótni, w której nastolatkowie mówią o ty, że opuszczą dom. TikTokerka o nicku dorota_zinkel postanowiła spełnić marzenie swej pociechy. Kobieta na co dzień relacjonuje swoje życie, zwłaszcza jego elementy dotyczące macierzyństwa. Tym razem na tapet trafił właśnie ten dobrze znany rodzicom temat.

- Spełniam marzenie mojej córki - czytamy w opisie humorystycznego nagrania. Do urodzinowego pudełka trafiły produkty spożywcze: od pasztetu, przez banany po herbatę. Nie zabrakło także słodyczy, konserw czy worków na śmieci. - Córuś, ty masz exclusive wyprawkę! - mówiła podekscytowana kobieta.

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci wydawali się poruszeni oryginalnym gestem mamy względem 18-latki. - Byłoby mi przykro - stwierdziła jedna z internautek. - Ja słowa dotrzymałam. Skończyłam 18 lat i tyle mnie było - dodała kolejna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Daly and Newton/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes