wyprawka

    wyprawka

    Druga połowa wakacji to dla uczniów czas, w którym zaczynają przygotowania do powrotu do szkoły. Dla przyszłych pierwszoklasistów to czas szczególny. Czeka ich coś nowego, co z jednej strony cieszy, z drugiej – może budzić różne obawy. Jak pomóc dziecku z uśmiechem przekroczyć próg szkoły?

    Jak każda wzorowa mama, na początku września, Małgorzata Rozenek-Majdan co roku kompletuje wyprawkę szkolną. Czy synowie doceniają jej wysiłki? A może czas na córeczkę, która zakupami z okazji rozpoczęcia roku szkolnego będzie podekscytowana w równym stopniu co mama? Z prowadzącą "Projekt Lady" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Doradcy macierzyński to w Polsce nowy zawód, choć od dana popularny na świecie. Marta Jakobielska i Agnieszka Jaryczewska założyły firmę "Witaj ludziku", która zajmuje się doradztwem macierzyńskim. Nie wiesz, jaki wózek wybrać lub, jak przygotować wyprawkę dla dziecka? Możesz się do nich zwrócić!

    Dlaczego uzbeckie noworodki ukrywa się przed światem przez 40 dni po narodzinach? Kto kupuje wyprawkę dla noworodka? Jakimi sposobami świeżo upieczone mamy wzmacniają swój organizm po porodzie? W kolejnym odcinku cyklu „Mama dookoła świata” przybliżamy codzienność uzbeckiej rodziny. W Dzień Dobry TVN gościmy autorkę cyklu Ofelię Grzelińską.