Jak sprawdzić, czy dziecko udaje, że śpi? Internauci pokazali zabawny sposób

Dziecko śpiące w samochodzie
Jak sprawdzić, czy dziecko udaje, że śpi? Internauci pokazali zabawny sposób
Źródło: standret/Getty Images
Kto z nas nie pamięta, jak udawał, że śpi, po to, aby rodzice przenieśli nas - czy to z samochodu, czy z kanapy - do naszego łóżka. Internauci wymyślili, jak odkryć to "zuchwałe" oszustwo. W tym przypadku dzieci popisały się fenomenalnymi umiejętnościami aktorskimi. 

Internetowy trend - rodzice sprawdzają, czy dziecko udaje, że śpi

Dzieci często robią różne sztuczki, aby dostać to, czego chcą. Nie jeden i nie jedna z nas pewnie widziało albo sama jako dziecko, próbowało "wyłudzić" przeniesienie do łóżka. Udawanie, że się śpi, było najlepszą metodą, która, jak widać na załączonych materiałach, działa do dziś.

W internecie viralem stał się filmik, gdzie rodzice sprawdzają, czy ich pociechy naprawdę śpią. W tym celu, specjalnie przy maluchu mówią "jeśli naprawdę śpi, to ręka zostanie w górze" i podnoszą rękę dziecka. A ta faktycznie zostaje w górze. Kiedy na prawdę śpimy, nasze mięśnie wiotczeją, a ręka powinna swobodnie opaść, o ile takie działanie w ogóle nie obudziłoby nawet dorosłego. Maluchy jednak o tym nie wiedzą, a z racji, że udają spanie - trzymają rękę w górze, aby uwiarygodnić swoje małe oszustwo.

Reakcje internautów

Internauci nie kryli swojego rozbawienia przedstawionymi sytuacjami, ale też podziwu. Nie dla rodziców, a dla dzieci. Co rusz na platformach społecznościowych, do trendu dołączają kolejni rodzice. Nagrywają sytuację, kiedy dzieci udają, że śpią, a wiele z nich poniosło się tzw. viralem.

"Jak te dzieciaki były w stanie kontrolować swój śmiech", "Małe dzieci są świetnymi aktorami, że udało im się nie zaśmiać", "Nie mogę się doczekać, aż wypróbuję to na swoich (dzieciach)" - brzmiała część komentarzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Teofila Siewko

Źródło: instagram.com/this.our.planet

Źródło zdjęcia głównego: standret/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes