Meghan Markle handluje przetworami? Cena dżemów byłej księżnej szokuje

Meghan Markle założy owocowy biznes?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Meghan Markle wraz z księciem Harrym układa sobie życie za oceanem. Od kiedy nie ma już królewskich obowiązków może zajmować się bardziej "przyziemnymi", niż te monarsze, sprawami. Ostatnio ogłosiła w mediach społecznościowych, iż wkracza do branży gastronomicznej. Co wiadomo na temat nowego biznesu Meghan?

Słodki biznes Meghan Markle

Meghan Markle, od kiedy mieszka w Stanach Zjednoczonych, stara się prowadzić "normalniejsze" życie, niż w pałacu Buckingham, wśród "zwykłych ludzi". W związku z tym niedawno ogłosiła, iż rozkręca nowy biznes, jakim jest produkcja i sprzedaż owocowych dżemów. Jak relacjonowała w studiu Dzień Dobry TVN reporterka Karolina Kalazi - interes ma dotyczyć również innych produktów z branży gastronomicznej. - Meghan Markle ruszyła ze swoim nowym biznesem. Zaczęła od dżemów truskawkowych. Specjalista od royalsów mówi, że mogą kosztować około 200 funtów. [...] Będzie również handlowała nożami - tłumaczyła Karolina Kalatzi.

Co jeszcze słychać w show-biznesie?

Niedawna premiera najnowszego wydawnictwa Taylor Swift nadal wzbudza ogromne emocje. W związku z utworem "Thank You Amy" odrodził się również konflikt między wokalistką a raperem Kanye Westem. Wszystko za sprawą nawiązania do byłej żony artysty - Kim Kardashian i afery wokół piosenki "Famous". Choć od muzycznej afery między raperem a gwiazdą popu minęło 8 lat emocje wśród fanów wybuchły na nowo, przez co Kim straciła na mediach społecznościowych około 120 tysięcy obserwatorów.

Od kilkunastu miesięcy zachodnie media spekulują na temat związku Kylie Jenner i Timothéego Chalameta. Fani pary zaczęli sugerować, jakoby najmłodsza z Kardashianek miała być w ciąży. Wszystko za sprawą obszernego dresu, w którym 26-latka pojawiła się na pogrzebie, by ukryć rzekome "krągłości". Bizneswoman nie odniosła się do internetowych plotek.

Ania Lewandowska udzieliła intymnego wywiadu do książki "Moja walka z depresją" Agnieszki Kobus-Zawojskiej, w którym wyjawiła, że jest ofiarą hejtu. Mimo sukcesów trenerki nadal wiele osób zarzuca jej, iż buduje swój sukces na nazwisku słynnego męża. Jak podkreśliła - od lat pracuje na swoją markę, a biznes to coś, czemu oddała część swojego życia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Tim P. Whitby / Stringer/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki