Król Karol skończył 75 lat. "Zebrał straszne baty za nieudane małżeństwo z Dianą"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Ważne chwile w życiu rodziny królewskiej
Ważne chwile w życiu rodziny królewskiej
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
We wtorek, 14 listopada król Karol obchodził 75. urodziny. Co ciekawe, oficjalne obchody miały miejsce w czerwcu. Dlaczego? Jaki monarcha jest prywatnie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziały Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara.

75. urodziny króla Karola

Królowie brytyjscy obchodzą urodziny dwa razy w roku. - Te prawdziwe, kiedy się na serio urodzili, w przypadku Karola to jest 14 listopada, a w przypadku królowej 21 kwietnia. Po prostu chodzi o to, że pogoda nie sprzyja paradom, kapeluszom. To jest Londyn. Dlatego jest ta oficjalna część czerwcowa, [...], z pełną celebrą, konie, żołnierze - powiedziała w Dzień Dobry TVN Anna Senkara, dziennikarka.

Jaki król Karol jest prywatnie?

Król Karol ma trudny charakter. - Jest porywczy, słynie z tego, że mówi to, co chce, przynajmniej w takich bardziej prywatnych sytuacjach - zaznaczyła Anna Senkara. - To, jaki Karol jest dzisiaj, może wynikać w dużej mierze z tego, że on był bardzo surowo chowany przez swojego ojca Filipa - stwierdziła Sandra Hajduk-Popińska, dziennikarka.

Wiele osób uważa Karola za flegmatycznego i mało przyjemnego. Natomiast Anna Senkara uważa, że król ma duszę wrażliwca. - To się wzięło trochę stąd, że zebrał straszne baty za to nieudane małżeństwo z Dianą, w które trochę też został wrobiony, bo zawsze Kamila była jego miłością, zanim jeszcze się z Dianą poznali. Po prostu Kamila była kobietą [...], seksualnie doświadczoną i dlatego królowa nie zgodziła się na to małżeństwo - tłumaczyła dziennikarka.

Jakie dzieciństwo miał Karol? Jak wyglądały jego szkolne lata? Dowiecie się tego z powyższego wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Max Mumby/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości