Anna Senkara i jej historia na Dzień Dobry. Za co dostała mandat pod Pałacem Buckingham?

Dzień Dobry TVN Online
Studiowała w Londynie pod skrzydłami BBC i to właśnie stamtąd nagrywa dla nas niezwykłe materiały. Anna Senkara opowiedziała o pracy w stolicy Wielkiej Brytanii, wywiadach z największymi sławami i wpadkach dziennikarskich.

Anna Senkara i jej historia na Dzień Dobry

Historia na Dzień Dobry to cykl rozmów, w których nasi goście zdradzają zaskakujące wydarzenia, jakie przytrafiły im się w życiu. Jakie niespodzianki spotkały naszą reporterkę, Annę Senkarę, podczas nagrywania spod samego Pałacu Buckingham?

Jestem wystrojona, wypindrzona i czekam przed pałacem Buckingham na wejście live, ale oczywiście nie ma mojego operatora

- wspomina dziennikarka.

Jak się okazało, nie mógł on znaleźć miejsca parkingowego. Nagranie było "na żywo", więc można tylko sobie wyobrazić, jakie emocje towarzyszyły Ani. Na szczęście, udało się włączyć kamerę na czas. Niestety, brytyjska służba bywa bezlitosna i przy zaparkowanym motorze czekała niemiła niespodzianka.

Anna Senkara - londyńska reporterka

W Londynie mieszka od wielu lat. Podczas swojego pobytu w stolicy Anglii przeprowadziła niezliczoną ilość wywiadów. Jak mówi, każde spotkanie jest niepowtarzalne i wyjątkowe. Anna Senkara wspomina, że podczas wywiadu z Kylie Minoque w hotelowej toalecie zostawiła biżuterię. Jakie historie wiążą się zaś ze spotkaniami z Robbie Williamsem?

Spotkałam się z nim dwa razy. Jest wyluzowanym kolesiem. On jest bardzo niegrzecznym chłopakiem. Zawsze rozmowa schodzi nam na wieczorowe tematy

- wyznaje Ania.

Jak szuka bohaterów do swoich materiałów, jakim miastem do życia jest Londyn i gdzie zgubiła swoje notatki? Zobaczcie całą rozmowę:

Dzień Dobry TVN Online

Zobacz też:

Założył polską szkołę muzyczną dla dzieci w Wielkiej Brytanii. To jedyna taka placówka na Wyspach

Co brytyjskie gwiazdy robią w czasie izolacji? Relacja prosto z Londynu

Czym żyją brytyjskie media? Zobacz relację prosto z Londynu

Autor: Anna Korytowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Uwaga! TVN.

Uwaga! TVN.