dziennikarka

  Aktorka pokazała, jak wygląda miasto, które jest jej domem.

  Dziennikarka będzie prowadziła cykl filmowy.

  Poprowadzi wywiady z gwiazdami filmu.

  O jej śmierci poinformował w mediach społecznościowych dziennikarz Mariusz Szczygieł.

  - Byłam taką lokalną atrakcją, ale teraz jestem swoja - opowiada.

  Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są zgranym duetem w życiu prywatny, ale także zawodowym. Łączą ich wspólne pasje - szczególnie bieganie i podróże. Dziennikarska para w jednym z wywiadów opowiedziała o początkach swojej znajomości.

  Dziennikarka zdradziła, jak się czuje.

  Justyna Suchecka odebrała w Brukseli nagrodę od Fundacji Evens, działającej na rzecz rozwoju edukacji medialnej.

  Monika Richardson od kiedy zrezygnowała z pracy w telewizji, całkowicie zmieniła branżę. Czy jeszcze kiedyś wróci do dziennikarstwa? Gwiazda postawiła sprawę jasno.

  Martyna Wojciechowska jest założycielką Fundacji Unaweza, która pomaga kobietom poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, kto tak naprawdę rozwiązuje problemy w Polsce i nierównych zarobkach. - Kraj można by równie dobrze nazwać Zrzutka.pl... - przyznała dziennikarka.

  Maja Lidia Kossakowska była nazywana pierwszą damą polskiej fantastyki. W jej bogatym dorobku literackim znalazło się wiele nieprzeciętnych dzieł.

  Pisarka i współautorka musicalu "Metro" miała 75 lat.

  Dziennikarka arabskiej stacji telewizyjnej zginęła w trakcie relacjonowania wydarzeń w mieście Dżanin na Zachodnim Brzegu.

  Paulina Smaszcz może poszczycić się wieloma sukcesami, nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Dziennikarka nieraz podkreślała, jak wiele powodów do dumy przynosi jej macierzyństwo.

  Magda Adamowicz to nowa prezenterka pogody w TVN. Po raz pierwszy w tej roli wystąpiła 30 kwietnia. Ze stacją związana jest już od czterech lat. Wcześniej pracowała przy programach informacyjnych.

  Olivia Gazis, z domu Andrzejczak, jest reporterką w CBS News. Jej rodzina pochodzi z Kalisza, ona natomiast urodziła się w Nowym Jorku. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej wyjątkowej rodzinie i pracy w amerykańskiej telewizji.

  Maria Szabłowska jest ikoną polskiego dziennikarstwa muzycznego. Od 42 lat jej partnerem życiowym jest Marek Lipiński. W naszym programie małżeństwo opowiedziało o barwnej historii poznania oraz początkach wieloletniej miłości.

  Agnieszka Hyży rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem 15 lat temu. Pracowała nad ciekawymi projektami i zawsze wykazywała się godnym podziwu profesjonalizmem, jednak to jej prywatne sprawy niejednokrotnie skupiały uwagę otoczenia i poddawane były ocenie. Dziennikarka musiała zmierzyć się z wieloma trudnymi doświadczeniami.

  "To również żołnierze, tylko zamiast broni mają pióro i słowo".

  Od kilku tygodni w mediach krążyły informacje o nowym związku Macieja Orłosia. Dziennikarz po rozstaniu z żoną miał związać się z koleżanką z branży. Wreszcie postanowił oficjalnie potwierdzić doniesienia i pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych.

  "Zrobiłam bardzo duży błąd".

  "Wstydzę się, że kłamałam".

  W czym tkwi tajemnica długowieczności? Czy każdy może dożyć 100 lat? Odpowiedzi na to pytanie naukowcy szukają od dawna. Zdrowa dieta, ćwiczenia fizyczne i sen to nie wszystko. Sekret długiego i szczęśliwego życia oraz jaki ma to związek z kameleonami zdradziła w Dzień Dobry TVN Marta Zaraska, dziennikarka naukowa.

  "Od kilkunastu dni z nami" - poinformowała na Instagramie i wyjawiła płeć maluszka.

  W czasie telewizyjnej relacji z Kijowa dziennikarka BBC zobaczyła, że jeden z bombardowanych budynków to jej dom.

  Marzena Figiel-Strzała ostatnie trzy lata poświęciła na odkrywanie świata. W cyklu "Siła jest kobietą" opowiedziała o krzywdzących rytuałach i traktowaniu kobiet w etiopskich plemionach. - Poddawane są bolesnym praktykom, takim jak biczowanie, rozcinanie warg, obrzezanie i zaszywanie pochwy - mówi podróżniczka.

  Kamila Kalińczak jest dziennikarką radiową i telewizyjną, lektorką oraz trenerką wystąpień publicznych. Ostatnio w mediach społecznościowych przytoczyła rozmowę z gastrologiem, który dopytywał, czy planuje zajść w ciążę. - Chodzi mi tylko o to, że jeżeli się pani zdecyduje, a na pewno się pani zdecyduje, to będzie pani staroródką. Rozumie pani, że w pani wieku drastycznie wzrasta ryzyko zespołu Downa u dziecka? Praca nie jest w życiu najważniejsza – mówił specjalista od układu pokarmowego. Takich historii z gabinetów lekarskich jest znacznie więcej.

  "Dostałam taki prezent, by być uważnym na świat".

  Dziennikarka miała 60 lat.

  "O wywiad czasami trzeba się starać nawet latami".