Meghan Markle porzuca przyjaciół, gdy nie są jej już potrzebni? "Jest strategiczna w relacjach"

Tekst akapitu - 2024-04-22T133806
Źródło: Dzień Dobry TVN
Meghan Markle i książę Harry świętują 5. rocznicę ślubu
Meghan Markle i książę Harry świętują 5. rocznicę ślubu
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Królewska ekspertka Charlotte Griffiths zarzuciła Meghan Markle, że w relacjach ze znajomymi kieruje się wyłącznie strategią. Żona księcia Harry'ego ma wykorzystywać wpływowych ludzi do osiągania własnych celów. Niechlubna cecha Markle doczekała się nawet własnej definicji w Urban Dictionary.

Nowe możliwości w USA

Meghan Markle jest znaną aktorką, a popularność przyniosła jej rola w serialu "W garniturach". W 2018 roku amerykańska gwiazda stała się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej po tym, jak wzięła ślub z księciem Harrym. Para doczekała się dwóch pociech: Archiego i Lilibet.

W 2020 roku książę Harry i Meghan Markle oficjalnie zrezygnowali z pełnienia jakichkolwiek funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadzili się do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Taką decyzję podjęli po tym, jak pomiędzy nimi a pozostałymi członkami monarchii doszło do zbyt wielu nieporozumień. Meghan zarzucała rodzinie królewskiej m.in. rasizm. W wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey powiedziała m.in., że przed przyjściem na świat Archiego na dworze prowadzono rozmowy na temat tego, "jak ciemna może być jego skóra" (przypomnijmy, że matka Markle jest Afroamerykanką). Została również poinformowana, że nie otrzyma on tytułu książęcego oraz specjalnej ochrony przysługującej członkom rodziny królewskiej.

Meghan twierdziła też, że na dworze miała być ucisza. - Wszyscy w moim otoczeniu otrzymali bardzo jasne wytyczne od chwili, gdy świat dowiedział się, że Harry i ja ​​się spotykamy, aby nie komentować - powiedziała.

Meghan i Harry rozpoczęli nowe życie w USA. Teraz żona księcia rozkręca własny biznes - sprzedaż akcesoriów kuchennych. W promowaniu swoich produktów wspiera ją wpływowe grono znajomych, w tym np. aktorka Abigail Spencer, która pochwaliła się produktami Meghan w mediach społecznościowych.

Meghan "odrzuca przyjaciół"?

Mogłoby się więc wydawać, że amerykańska aktorka jest prawdziwą duszą towarzystwa, jednak jak twierdzi królewska ekspertka Charlotte Griffiths, prawda jest zupełnie inna. W rozmowie z Daily Mail Griffiths zaznaczyła, że Meghan Markle "słynie z tego, że nie przyjaźni się ze swoimi znajomymi lub odrzuca swoich przyjaciół".

- Myślę, że jest trochę strategiczna w relacjach z przyjaciółmi, a kiedy z nimi kończy, odrzuca ich na bok i zapomina o nich, usuwa ich numery, a w niektórych przypadkach nawet je blokuje - powiedziała ekspertka królewska.

Dodała też, że żona księcia Harry'ego szybko pozbywa się z życia nie tylko "niepotrzebnych" znajomych, ale też i członków rodziny. Niechlubna cecha Markle doczekała się nawet własnej definicji w Urban Dictionary. Słowo "Markled" oznacza więc "porzucić kogoś lub coś po tym, jak w znaczący sposób przyczynili się do twojego życia".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Daily Mail

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Karwai Tang / Contributor

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes