Anna Mucha zachwyciła fanów zmysłowym kadrem. "Chciałbym taki plakat na ścianie"

Anna Mucha
Źródło: Dzień Dobry TVN
Anna Mucha z przyjaciółmi w trasie
Anna Mucha z przyjaciółmi w trasie
Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Rewelacyjny serial o polskich drag queens
Rewelacyjny serial o polskich drag queens
Alexis Saint-Pete – sztuka bycia drag queen
Alexis Saint-Pete – sztuka bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
Anna Mucha to bardzo piękna kobieta, która nie boi się eksponować swoich walorów. Zdjęcia publikowane przez nią w mediach społecznościowych wzbudzają wiele emocji. Nie inaczej było, gdy wstawiła do sieci bumerang z sesji zdjęciowej, podczas której pokazuje zgrabne nogi.

Anna Mucha - Instagram

Anna Mucha rozpoczęła karierę mając zaledwie dziesięć lat. Zadebiutowała wówczas w filmie pt. "Korczak" Andrzeja Wajdy. W późniejszych latach wielokrotnie pojawiała się zarówno na wielkim ekranie, jak i w licznych serialach. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w dubbingu. Gwiazda przyjmuje także zaproszenia do udziału w telewizyjnych show, gdzie występuje w roli jurorki. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć - obok Andrzeja Seweryna i Michała Szpaka - w jury programu TVN "Czas na show. Drag Me Out".

Anna Mucha zachwyca nogami

Anna Mucha jest także aktywna w mediach społecznościowych. Publikuje w nich nie tylko kadry z życia prywatnego, ale przede wszystkim zdjęcia ukazujące kulisy pracy w teatrze, filmach czy sesji zdjęciowych. Niektóre fotografie są niezwykle odważne, przez co rozpalają wyobraźnię fanów aktorki.

Do takich właśnie należy bumerang, który Anna Mucha niedawno wrzuciła do sieci. Gwiazda pokazuje na nim swoje zgrabne nogi.

-  I wanna be your… - napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. - Śniła mi się Pani ostatnio - czytamy w jednym z nich. - Chciałbym taki plakat na ścianie - dodał ktoś inny. - Anka to grzech tak wspaniale wyglądać - skwitowała jedna z fanek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki