nogi

  nogi

  Jakie ćwiczenia wyszczuplające na łydki uprawiać, by wysmuklić i wzmocnić nogi? Jakie ćwiczenia będą lepsze dla mężczyzn na grubsze łydki, a jakie na wysmuklenie łydek dla dziewczyn? Sprawdź porady i sposoby na wymarzone, zgrabne nogi!

  Lato, wakacje, słońce świeci, słupki rtęci na termometrach szybują w górę – to najlepsza pora na odsłanianie ciała, zazwyczaj starannie wydepilowanego. W tym roku jednak coraz częściej na ulicach można zobaczyć kobiety i dziewczyny, które nie ukrywają włosków na nogach. Trend ten widoczny jest także w mediach społecznościowych. Czy to kolejny efekt pandemii, w czasie której zmieniłyśmy nasze podejście do postrzegania ciała? Czy zostanie z nami na dłużej?

  Jak przystało na top modelkę, która chodzi w pokazach najsłynniejszych projektantów mody, Anja Rubik może się pochwalić niezwykle smukłą sylwetką i bardzo długi nogami. Gwiazda jest świadoma swoich atutów, więc chętnie podkreśla je w sesjach zdjęciowych. Jej najnowsza fotografia zachwyciła fanów.

  Drętwienie ręki lub nogi związane z charakterystycznym mrowieniem w palcach wynika w bardzo wielu przypadkach ze zbyt długiego przebywania w pozycji siedzącej. Niestety zdarza się jednak, że drętwienie ręki lub nogi to sygnał poważnego stanu chorobowego rozwijającego się w organizmie. Drętwienie rąk i nóg wiąże się m.in. z zespołem cieśni nadgarstka, dyskopatią, a nawet nowotworem kości.

  Ciężkie nogi to częsty objaw po dniu spędzonym w niewygodnym obuwiu lub w upale. Jeśli stan ten nie mija samoistnie, może oznaczać problemy z krążeniem krwi w kończynach dolnych. Uczucie ciężkich nóg zwalcza się też domowymi sposobami, ale jeśli często nawraca, należy skonsultować się z lekarzem.

  We wtorek zapraszamy Was na kolejny odcinek cyklu "Być kobietą". Tym razem Ula Chincz przygotowała dla swoich trzech dzielnych kolegów bolesną niespodziankę. Panowie musieli się poddać depilacji nóg! Ciekawe, jak to zniesili... ;-)

  Julka od urodzenia nie miała kości strzałkowych, piętowych i skokowych w obu nogach, a jej kości piszczelowe były bardzo wygięte. Groziła jej amputacja. Ratunkiem dla dziewczynki była operacja w klinice amerykańskiego lekarza dr Paley'a, który specjalizuje się w nowatorskich operacjach ortopedycznych. Zobaczcie, jak Julka poruszała się przed zabiegiem, a jak porusza się teraz.

  Nie możecie spać z powodu swoich nóg, które zamiast odpoczywać razem z Wami mają ochotę spacerować? Jeśli tak, to być może cierpicie na zespół niespokojnych nóg. Gość Dzień Dobry TVN dr Paweł Grzesiowski powiedział, jakie są przyczyny występowania tego zespołu, objawy i jak leczyć tę chorobę.

  To już ostatni dzwonek, by przygotować nogi do lata. Anna Lewandowska pokazała widzom Dzień Dobry TVN kilka skutecznych ćwiczeń na nogi. Już po miesiącu ich wykonywania będzie widać efekty. Ani towarzyszyła nasza dziennikarka Katarzyna Olubińska.

  Marcin Prokop zapytał Anję Rubik, gościa Dzień Dobry TVN, o rozbudzające wyobraźnię wielu mężczyzn słynne zdjęcie Anji, na którym widać seksowną nogę modelki pomiędzy fałdami białej sukni. Czy modelka naprawdę nie miała bielizny pod tą kreacją? - Tam nie było najmniejszej szansy, żeby coś się odsłoniło. To sukienka zaprojektowana przez mojego przyjaciela i tak naprawdę pod spodem jest body - mówiła w Dzień Dobry TVN modelka. Anja Rubik potwierdziła w naszym programie, że wystąpi w trzeciej polskiej edycji programu "Top model". - Obiecano mi, że w tej edycji będzie więcej modelek polskich, które pracują zagranicą. Ten program stanie się troszeczkę bardziej wiarygodny - powiedziała top modelka. Co łączy jej męża Sashę z polskim projektantem Łukaszem Jemiołą? Kiedy i gdzie odbędzie się premiera jej magazyn?