Anna Mucha

  Anna Mucha

  Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku, a zatem właśnie obchodzi swoje 36. urodziny. Z tej okazji, na swoim Instagramie, koleżance po fachu życzenia złożyła Anna Mucha. Trzeba przyznać, że wpis gwiazdy był wyjątkowo osobisty i z pewnością sprawił solenizantce prawdziwą radość. Dowodem na to, był jej komentarz, który pojawił się pod postem.

  Anna Mucha na co dzień strzeże swojej prywatności. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali ją jednak na romantycznym spacerze z Jakubem Wonsem. Co zaowocowało spekulacjami na temat ich związku, a nawet ślubu. Jak do owych plotek odniosła się sama zainteresowana?

  Dziś Światowy Dzień Hamburgera, z tego okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pozwalają sobie na fast foody. Anna Mucha uwielbia hamburgera na ostro i z krewetkami, Paulina Krupińska stawia na klasycznego burgera z mięsem wołowym. Które z kolei gwiazdy wybierają wegańskie fast foody?

  Anna Mucha lubi prowokować swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Ostatnio fani aktorki zauważyli na jej palcu obrączkę. Czy gwiazda wyszła za mąż? Informację u źródła sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji 17-lecia duetu projektantów Paprocki&Brzozowski obyła się niezwykła sesja zdjęciowa, w której wzięło udział 17 gwiazd, które wystąpiły na niej w specjalnie zaprojektowanych sukniach. Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która pytała gwiazdy za co kochają projektantów. Zobacz co odpowiedziały jej: Julia Kuczyńska, Edyta Herbuś, Anna Dereszowska, Kinga Rusin, Reni Jusis, Joanna Koroniewska, Anna Mucha i Katarzyna Sokołowska

  Anna Mucha jest aktorką od 27 lat. Czy zawsze chciała wykonywać ten zawód? Miała kiedyś ochotę rzucić to zajęcie? Czy jest pracoholiczką? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Basia miała okazję przypatrywać się sesji zdjęciowej Anny.

  Każdy z nas ma swoje małe przyjemności. Czego nie odmawiają sobie gwiazdy i czy mają potem wyrzuty sumienia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Annę Muchę, Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Maję Sablewską, Michała Piróga, Katarzynę Warkne, Martę Wierzbicką, Magdalenę Frąckowiak, Dorotę Gardias i Joannę Przetawiekiwcz. A czego Ty nie potrafisz sobie odmówić?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Mucha nie siada - ależ właśnie siada i to na naszym czacie! Zapraszamy do rozmowy z Anną Muchą. Następnie: przyjaźń, współpraca i smaki Azji - w naszej kuchni Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański tuż po wygraniu pierwszego odcinka Azja Express. A także Macademian Girl - jak zrobić złoty biznes na umieszczaniu swoich zdjęć w internecie. Startujemy o 8.30!

  Mieszkanie nie musi być perfekcyjnie urządzone, najważniejsze, by było "po naszemu". Co gwiazdy robią po swojemu? Blogerka kulinarna Marta Dumek nie uznaje ograniczeń w kuchni. Paulina Biernat po swojemu robi nietypowe śniadania, a Jessica Mercedes po swojemu urządziła swoje mieszkanie. Co po swojemu robi Anna Mucha?