Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

Anna Mucha
Anna Mucha prezentuje swoje wdzięki w odważnej kreacji. "Gdyby muchy tak wyglądały, to bym ich nie odganiał"
Źródło: mwmedia
Anna Mucha nie boi się pokazywać w odważnych stylizacjach. Jedną z nich zaprezentowała w najnowszym nagraniu. Internauci wręcz nie mogli oderwać wzroku od głębokiego dekoltu aktorki. Wielu z nich zwróciło także uwagę, że gwiazda, nie ulegając presji wiecznej młodości, postanowiła nie farbować swoich siwych włosów. - Jest pani jaki wino - komentowali. Niestety pojawiły się również nieprzyjemne wpisy.

"Czas na Show. Drag Me Out"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Rewelacyjny serial o polskich drag queens
Rewelacyjny serial o polskich drag queens
Alexis Saint-Pete – sztuka bycia drag queen
Alexis Saint-Pete – sztuka bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen

Anna Mucha w odważnej sukience

Wielkimi krokami zbliża się premiera programu "Czas na Show. Drag Me Out", w którym Anna Mucha pełni rolę jurorki. Aktorka postanowiła umilić swoim fanom oczekiwanie na start show nagraniem, na którym widać ją w wydekoltowanej sukience.

- Wiosna! Muchy budzą się do życia! - napisała w poście.

Wideo spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. Internauci zwrócili uwagę nie tylko na odsłaniającą bardzo dużo kreację, ale także siwe włosy aktorki.

- "Piękna...naturalna. Uwielbiam", "Piękna kobieta, pozazdrościć takiego stylu i wyczucia. Jest pani jak wino", "Sama natura. Starzejemy się z godnością", "Gdyby muchy tak wyglądały, to bym ich więcej nie odganiał" - pisali internauci.

Niestety pojawiły się także negatywne opinie na temat wyglądu Anny Muchy. Niektóre obserwatorki konta artystki uważają, że odsłoniła zbyt wiele, zwłaszcza że - jak twierdzą - jej figura nie jest doskonała. Nieprzyjemne komentarze nie spotkały się jednak z pozytywnym przyjęciem większości.

 "Czas na Show. Drag Me Out" - o czym jest program

Przypominamy, że program "Czas na Show. Drag Me Out", w którym Anna Mucha jest jurorką będzie miał swoją premierę już we wtorek 5 marca o godzinie 21:35, oczywiście na antenie TVN.

W programie Tomasz Karolak, Michał Mikołajczak, Tadeusz Mikołajczak, Kamil Szymczak, Marcin Łopucki oraz Dariusz Zdrójkowski spróbują swoich sił w sztuce dragu. Szóstka śmiałych osobowości przejdzie metamorfozę i przygotowuje się do występów scenicznych, a to wszystko pod okiem mentorek. Zawodowi performerzy zdradzą widzom tajniki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego. W tej roli zobaczymy gwiazdy tej sztuki: Himerę, Gąsiu, Shady Lady, Ciotkę Offkę, Adelona i Twoją Starą.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości