życie gwiazd

  Sława i popularność w młodym wieku wydają się być niezwykle ekscytujące. Niestety nie zawsze tak jest - czasem cena dziecięcej kariery okazuje się zbyt wysoka. Które gwiazdy show biznesu żałują, że ich dzieciństwo minęło w blasku fleszy?

  Ferie zaczęły się w najlepsze. Wolny czas postanowiła aktywnie wykorzystać Anna Lewandowska. Trenerka wraz z rodziną wybrała się w góry, gdzie po raz pierwszy postanowiła spróbować nowych dyscyplin. Jak idzie jej szusowanie na nartach?

  Julia Roberts bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych aktorek Hollywood. Niewiele osób wie jednak, że aby osiągnąć sukces musiała pokonać wiele przeciwności losu, a jej dzieciństwo nie było łatwe. Dziś obchodzi 54. urodziny. Za co ją kochamy?

  Aktorka postanowiła odnieść się do pytania, publikując post na Instagramie. Maja Bohosiewicz jasno daje do zrozumienia, że tak jak inni boryka się na co dzień z wieloma trudnościami

  Karol Strasburger i jego żona Małgorzata Strasburger słyną m.in. z tego, że konsekwentnie chronią swoją prywatność. Informacji na temat ich związku w mediach pojawia się niewiele. Jednak ostatnio poruszenie wywołały doniesienia o tym, że para przechodzi kryzys. Zapytaliśmy więc Małgorzatę Strasburger, czy rzeczywiście tak jest.

  Michał Wiśniewski niedawno ożenił się po raz piąty. Choć zarzeka się, że tym razem będzie bronił prywatności swojej żony, coraz częściej publikuje w sieci zdjęcia Poli. Pod ostatnią fotografią z ukochaną piosenkarz pokusił się o osobliwe wyznanie.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska miała okazję spędzić z Mają Sablewską cały dzień. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, dlaczego Maja zaczęła ćwiczyć, jak planuje urządzić swoje nowe mieszkanie i jak zmieniło się jej życie po rozstaniu z Wojtkiem Mazolewskim.

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno wrócili ze swojej kolejnej egzotycznej podróży. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z małżeństwem na planie zdjęciowym aby spytać jak wygląda ich życie po programie "Azja Express" dzięki któremu zdobyli dużą sympatię widzów. Czy planują wykorzystać zdobytą popularność?

  Za co gwiazdy przebrały się na Halloween? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki dostał się na ekskluzywne #secretparty pełne polskich gwiazd. A kto zaskoczył swoim strojem całe Hollywood?

  Halloween to czas gdy nie tylko dzieci bawią się w przebieranki. Co polskie gwiazdy planują na ten szalony wieczór? O pomysłach na straszne przebrania dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębkska porozmawiała ze znanymi i lubianymi.

  Czy Angelina Jolie i Brad Pitt ponownie zagrają razem? Czy para adoptuje kolejne dziecko? Ile zarabia Michael Jordan w ciągu jednego roku? Czy istnieje granica wieku w Hollywood? Jakie przeszkody napotykają aktorki przed czterdziestą? Co papież Franciszek robił w Białym Domu? Kto ze sobą zerwał, a kto do siebie wrócił? O tym, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, prosto z Hollywood siostry: Izabela, Monika i Aleksandra Okapiec.