Te gwiazdy mają urodziny w czerwcu. To zodiakalne Bliźnięta i Raki skazane na sukces

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Czego tak naprawdę uczą nas porażki?
Czego tak naprawdę uczą nas porażki?Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Czerwiec to wyjątkowy czas w miesiącu, który nie tylko zwiastuje początek astronomicznego lata, ale i narodziny osób ze szczególną energią. W połowie roku swoje święto obchodzą zodiakalne bliźnięta oraz raki - szczególne osoby z predyspozycjami do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Wiele polskich gwiazd przyszło na świat właśnie w tym miesiącu. Kto zatem zdmuchnie świeczki z urodzinowego tortu?

Jakie cechy mają osoby urodzone w czerwcu?

Czerwiec to szczególnie piękny miesiąc, w trakcie którego urodziny świętują zodiakalne Bliźnięta. Osoby spod tego znaku to optymiści pełne otwartości wobec innych. Są odważne i niezależne dlatego świetnie odnajdują się w biznesie. Szybko angażują się w nowe zainteresowania i rozwijają świeże relacje. Kochają ruch i wieczną zmianę, dlatego doskonale radzą sobie w świecie celebrytów.

Z kolei zodiakalne Raki są pełne uczuć i emocji - empatyczne i wrażliwe, świetnie czytają uczucia innych. Są solidnymi partnerami biznesowymi, dotrzymują obietnic i nigdy nie odmawiają udzielenia pomoc. Jako pracownik woli rozwiązywać problemy samodzielnie, bo jest wymagający i przestrzega wszelkich zasad.

Ludzie sukcesu, którzy urodzili się w czerwcu

Zodiakalne Bliźnięta oraz Raki, choć odmienne, charakteryzują cechy szczególnie istotne dla świata show-biznesu. Jak się okazuje wiele polskich gwiazd, właśnie w czerwcu będzie świętowało swoje urodziny. Jedną z takich osób jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która swoje 45. urodziny świętowała w gronie najbliższej rodziny 1 czerwca. Gospodyni Dzień Dobry TVN nie kryje, że swoim szczególnym dniem co roku dzieli się z ukochanymi synami, którzy celebrują Dzień Dziecka.

Sara James, choć 10 czerwca będzie obchodziła dopiero 15. urodziny, na scenie muzycznej obecna jest już od ośmiu lat. Uczestniczka Eurowizji oraz amerykańskiej edycji programu "Mam Talent!" coraz prężniej rozwija swoją karierę artystyczną i niemal na każdym kroku udowadnia, że największe hity są jeszcze przed nią.

Anja Rubik 12 czerwca będzie obchodziła swoje 40 urodziny. Światowej sławy modelka, aktywistka i jurorka "Top Model" obecna jest w świecie mody od 13 roku życia, i choć w ostatnim czasie zwolniła nieco tempa w pracy, nadal pojawia się na najważniejszych pokazach mody i branżowych imprezach zaprzyjaźnionych projektantów.

43. urodziny będzie świętował 22 czerwca Dorota Gardias, prezenterka i pogodynka, która od 2006 roku związana jest ze stacją TVN. Tego samego dnia urodziła się gospodyni Dzień Dobry TVN - Paulina Krupińska. Była miss oraz prezenterka w tym roku zdmuchnie z tortu 36. świeczek a huczne urodziny prawdopodobnie będzie obchodziła w gronie rodziny, oraz najbliższych przyjaciół.

Typowym zodiakalnym rakiem jest aktor Maciej Stuhr. Artystę charakteryzuje wielka wrażliwość i charyzma, które sprawiają, iż gwiazdor ma liczne grono fanów. Widzowie kochają go za liczne role filmowe i teatralne, a w ostatnim czasie można było podziwiać grę Macieja w hitowym serialu "Szadź".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News, Wojciech Olszanka/East News, MWMEDIA, Pakin Songmor/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości