Pierce Brosnan obchodzi 71. urodziny. Niebawem zobaczymy go w nowym projekcie

Pierce Brosnan
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego w show-biznesie? (napisy)
Co nowego w show-biznesie? (napisy)
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
W świecie show-biznesu nie ma chwili odpoczynku. Każdego dnia nasi dziennikarze przekazują widzom i czytelnikom nowe newsy. Co wydarzyło się 16 maja? Edyta Zając wspomniała m.in. o wakacjach gwiazd, nowej edycji Top Model i 71. urodzinach Pierce'a Brosnana.

Pierce Brosnan świętuje 71. urodziny

Choć trudno w to uwierzyć, 16 maja Pierce Brosnan obchodzi 71. urodziny. Na początku lat 80. większą sławą cieszył się za sprawą seriali takich jak "Irlandczycy" czy "Detektyw Remington Steele". Światową popularność przyniosła mu jednak rola Jamesa Bonda. Aktor czterokrotnie wcielił się w słynnego agenta 007.

Gwiazdor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

- Wspólnie z najstarszym synem, który do tej pory spełniał się w aktorstwie, zadebiutuje jako reżyser. Z filmem "Wolfland"’, filmem o wilkołakach, opowiadającym historie młodego chłopca, który wyrusza ze swojej małej wioski w poszukiwaniu legendarnego łowcy wilkołaków, ponieważ jego siostra zostaje napadnięta i zaczyna się przemieniać. Mówi się, że główną rolę ma zagrać Pierce Brosnan – powiedziała Edyta Zając.

13. edycja Top Model już niebawem

Produkcja "Top Model" poinformowała o zakończeniu castingów, co oznacza, że niedługo rozpoczną się zdjęcia do 13. edycji kultowego programu. To ostatnie wolne chwile jurorów. Kasia Sokołowska postanowiła spędzić je na plaży. W mediach społecznościowych podzieliła się pięknymi kadrami.

- Kasia przyznała, że uczy się dopiero odpoczywać, bo na co dzień jest tytanem pracy. Wychodzi na to, że za chwilę tej pracy będzie miała jeszcze więcej - mówiła prezenterka.

W 13. sezonie "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją Selective Management

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Karwai Tang / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?