show biznes

  show biznes

  W niedzielę zapraszamy na program Dzień Dobry TVN. U nas jak zwykle ciekawi goście i interesujące tematy. Rozpocznij z nami poranek! Co będzie w programie?

  Oliwia Bieniuk coraz śmielej wchodzi w świat show-biznesu, a co za tym idzie, przybywa jej obserwujących na Instagramie. Ostatnio córka Anny Przybylskiej przygotowała niespodziankę dla fanów. Podzieliła się zdjęciem, na którym przytula się do swojej mamy. Uroczy obrazek pokazaliśmy w naszym programie.

  Po po tym, jak zespół Hey zawiesił swoją działalność, Katarzyna Nosowska wymyśliła dla siebie nową aktywność - zaczęła publikować na Instagramie filmiki, w których w zabawny sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość i świat show-biznesu. Czy powstają one spontanicznie, a może są reżyserowane? Kto pomaga Kasi je nagrywać? Teksty z filmików wraz z ilustracjami wydane zostały w formie książkowej. Będzie druga część książki? Artystka była gościem Dzień Dobry TVN.

  Niewiele znanych w show-biznesie kobiet decyduje się na dłuższy urlop macierzyński. A jak było w przypadku wokalistki Anny Wyszkoni oraz aktorek Darii Widawskiej i Katarzyny Glinki? O swoich doświadczeniach powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Czy Ewelina Lisowska robi noworoczne postanowienia? Jakie ma plany na 2018 rok? A jak podsumowują miniony rok: Cleo i Olivier Janiak? I czego życzy wszystkim w 2018 roku? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dwaj hollywoodzcy aktorzy Kevin Spacey i Dustin Hoffman zostali oskarżeni o molestowanie seksualne. Jakie są tego konsekwencje? Co o molestowaniu w show-biznesie i akcji #MeToo sądzi Grażyna Wolszczak? Czy kiedykolwiek dostała propozycję roli za seks? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po doniesieniach o molestowaniu seksualnym, jakiego miał dopuścić się słynny producent Harvey Weinstein w mediach społecznościowych kobiety, które doznały krzywdy na tle seksualnym zaczęły wstawiać hasztag #MeToo. Z niemoralnymi propozycjami i molestowaniem spotkały się aktorki: Karina Kunkiewicz, Sylwia Gliwa i Grażyna Wolszczak oraz szefowa kuchni Basia Ritz. Zaprosiliśmy je do Dzień Dobry TVN, by powiedziały, co je spotkało.

  Agnieszka Kaczorowska założyła szkołę tańca. Co jeszcze wydarzyło się w jej życiu? Kim jest stały partner aktorki? Rozmawiała z nią reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Wokalista Michał Wiśniewski i aktorka Anna Powierza przyzwyczajeni są do tego, że co jakiś czas słyszą niestworzone historie na swój temat. Jak radzą sobie z plotkami? Czy zawsze da się je zignorować? Czy są plotki, które towarzyszą im od lat? A jak to wygląda w Hollywood? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Karolina Korwin Piotrowska wydała książkę, w której opisuje m.in. historie medialnych bohaterów. O czym jeszcze w niej przeczytamy? Dlaczego dziennikarka zdecydowała się na napisanie tej książki? Czy załatwia nią jakieś swoje interesy? Dlaczego uważa, że ma prawo do oceniania innych? Zapytaliśmy ją o to w Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN m.in. o festiwalu w Cannes, który wkrótce ruszy po raz siedemdziesiąty, a także o tym, co nowego słychać w show-biznesie. Jednak Marcina Prokopa najbardziej interesowało to, czy Mateusz ściągał w szkole i, czy dostawał klapsy...

  Marcin Prokop zdradził w Dzień Dobry TVN, że supermodelka i ulubienica światowych projektantów Anna Jagodzińska jest jego przyszywaną kuzynką. Ostatnio przyjechała do Polski, by poprowadzić specjalny warsztat dla modelek. Z modelką spotkał się dziennikarz Mateusz Hładki.

  Co działo się w polskim i światowym show-biznesie w 2016 roku? Która z gwiazd ubierała się w tym roku najlepiej? O tym dziennikarze Dzień Dobry TVN: Agnieszka Jastrzębska, Anna Wendzikowska i Mateusz Hładki. A co dla Marcina Prokopa było największym tegorocznym wydarzeniem?

  Muzycy i osoby z show-biznesu są trzykrotnie bardziej od innych narażeni na depresję oraz napady gniewu. Tak wynika z badań Help Musicians UK i naukowców z University of Westminster. Dlaczego tak się dzieje? O komentarz poprosiliśmy gości Dzień Dobry TVN: psycholog Marię Rotkiel, wokalistkę Urszulę Kasprzak i dziennikarkę show-biznesową Barbarę Pasek.