show biznes

  Czy brylowanie na czerwonych dywanach to coś, co jeszcze sprawia jej radość?

  18 maja premierę miała jego najnowsza publikacja "Ostatni Śnieg" opowiadająca m.in. o realiach show-biznesu.

  Medialne doniesienia dotyczące batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard zwróciły uwagę całego świata. Amerykańska aktorka zdobyła popularność dzięki licznym rolom filmowym i serialowym, ale w obliczu ostatnich wydarzeń jej zawodowe osiągnięcia schodzą na dalszy plan. Artystka nie cieszy się dobrą opinią, a spór z byłym mężem odbija piętno na jej wizerunku.

  Najpierw była wielka miłość, głośny ślub, wspólne wywiady i okładki magazynów, a później jeszcze głośniejsze rozwody i publiczne pranie brudów. Które światowej sławy gwiazdy rozstały na oczach mediów i musiały za to słono zapłacić?

  Skąd taka decyzja?

  Gosia Ohme i Filip Chajzer tworzą zgrany duet prowadzących "Dzień Dobry TVN" - świetnie się ze sobą dogadują i przyjaźnią również poza kamerami. W swoim towarzystwie czują się na tyle swobodnie, że podczas programu często pozwalają sobie na improwizację. Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi, postanowiła sprawdzić, czy faktycznie są do siebie podobni i przeprowadziła quiz. Ich odpowiedzi mogą zaskoczyć. 

  Jak zareagowała gwiazda?

  Dziennikarz do tej pory chowa twarz pod maseczką ochronną.

  Czy żałuje, że podjęła taką decyzję? W studio Dzień Dobry TVN opowiedziała o ścieżce zawodowej, którą obrała.

  Jessica Ziółek pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama zaręczynami z Miłoszem Mleczko. Jak zauważyła Sandra Hajduk-Popińska, klasa towarzysząca modelce przy rozstaniu z poprzednim partnerem, jest w show-biznesie rzadka.

  Monika Lehman zdobyła popularność za sprawą udziału w 3. edycji programu "Żony Hollywood". Jej tatą był słynny rysownik Papcio Chmiel. Gwiazda poszła w ślady ojca i od lat jest związana ze światem artystycznym. Teraz została kuratorką wystawy polsko-chińskich dzieł sztuki.

  Aktorka opublikowała na Instagramie nagranie romantycznych oświadczyn. I w szczegółach opisała tę chwilę. Co zachwyciło fanów?

  Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny spędzili święta w polskich górach. Pojechali do Zakopanego, gdzie cieszyli się wspólnie spędzonym czasem. Jak się okazuje, wybrali to miejsce nieprzypadkowo. To właśnie w tzw. zimowej stolicy Polski dokonali ważnej transakcji.

  Lada moment święta, więc gwiazdy zakasały rękawy i ozdobiły swoje domy. W mediach społecznościowych chwalą się pięknie przystrojonymi choinkami oraz innymi dekoracjami.

  Olga Kaczyńska - wygrała II edycję programu Top Model. Znawcy wróżyli jej karierę na światowych wybiegach, ona jednak w 2015 roku wybrała inną drogę. Zmiany nastąpiły także w jej życiu osobistym - latem tego roku wyszła za kolegę po fachu, z którym pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN.

  W niedzielę zapraszamy na program Dzień Dobry TVN. U nas jak zwykle ciekawi goście i interesujące tematy. Rozpocznij z nami poranek! Co będzie w programie?

  Aktorka Agnieszka Mrozińska i piosenkarka Maja Hyży udowadniają, że w polskim show-biznesie istnieją prawdziwe przyjaźnie. Wpierają się w życiu prywatnym, w trudach macierzyństwa, jak i w codzienności zawodowej. Co najbardziej w sobie cenią?

  Basia Pasek od lat współtworzyła cykl Show-Biz Info w Dzień Dobry TVN. Co piątek opowiadała widzom o najnowszych wydarzeniach z życia gwiazd. Nadszedł jednak czas, kiedy reporterka postanowiła zakończyć swoją przygodę z celebryckimi tematami, ponieważ poczuła, że potrzebuje zmiany.

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła nominacje do tegorocznych Oscarów. O złotą statuetkę powalczy m.in. "Quo vadis, Aida?" - koprodukcja 9 państw, w tym Polski. Którzy rodzimi twórcy przyczynili się do stworzenia filmu? Jaką historię opowiada "Aida"?

  Dzieci gwiazd to temat rzeka. Nie od dziś wiadomo, że mając znanych rodziców, łatwo o rozpoznawalność i karierę w show-biznesie. Historie pociech sław są różne - od problemów narkotykowych po spektakularne sukcesy. Sandra Hajduk podpowiada, komu warto się przyglądać.

  15 lutego światowe media poinformowały o tragicznej śmierci ojca popularnej amerykańskiej raperki Nicki Minaj. 64-letni mężczyzna został potrącony przez samochód. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

  Za nami walentynki, czyli święto zakochanych. Znane pary nie zapomniały o tym, żeby uczcić ten dzień w szczególny sposób. Mateusz Hładki sprawdził, jak świętowały gwiazdy. Czy było bardzo romantycznie?

  Dr. Alban - a właściwie Alban Uzoma Nwapa - jest jedną z największych gwiazd muzyki eurodance. W latach 90. XX wieku cały świat bawił się do jego utworów "It's My Life" czy "Sing Hallelujah". Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Jaka była rekcja rodziny, gdy porzucił stomatologię? Te pytania zadał wokaliście nasz dziennikarz Mateusz Hładki.

  Magdalena Cielecka nawet w czasie pandemii robi to, co kocha, czyli gra. Mateusz Hładki odwiedził gwiazdę tuż po transmisji spektaklu "Pinokio" i porozmawiał o emocjach, planach zawodowych oraz głównej roli w serialu "Chyłka". Czy aktorka utożsamia się z panią mecenas, a może jest zupełnie inna?

  Paweł Domagała udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swoich poglądach na polski show-biznes, cieniach sławy i wierze w Boga.

  Popularny raper i producent muzyczny Dr. Dre został hospitalizowany. Wcześniej jego żona złożyła papiery rozwodowe po 24 latach małżeństwa.

  Pierwsze dni nowego roku dla niektórych gwiazd upłynęły wyjątkowo błogo. Mateusz Hładki przyjrzał się, gdzie wypoczywają Paul McCartney z żoną oraz Rihanna. Można pozazdrościć im widoków.

  Lara Gessler niespełna dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Od tamtej pory chętnie publikuje w mediach społecznościowych rodzinne ujęcia i widać, że spełnia się w nowej roli. Jako młoda mama potrzebowała jednak chwili odpoczynku, przez co wraz z mężem oraz córką po raz pierwszy pojechała na zagraniczne wakacje.

  Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy 41 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z okazji rocznicy były prezydent Polski udzielił wywiadu. "Nie żałuję ani sekundy" – przyznał. Jak małżeństwo będzie świętować ważną rocznicę?

  Oliwia Bieniuk coraz śmielej wchodzi w świat show-biznesu, a co za tym idzie, przybywa jej obserwujących na Instagramie. Ostatnio córka Anny Przybylskiej przygotowała niespodziankę dla fanów. Podzieliła się zdjęciem, na którym przytula się do swojej mamy. Uroczy obrazek pokazaliśmy w naszym programie.