Wybrano najseksowniejszego mężczyznę roku. Chris Evans ma jeszcze jeden powód do świętowania

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Nowinki ze świata gwiazd
Nowinki ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Magazyn "People" co roku wybiera najseksowniejszego mężczyznę i zaprasza go do udziału w sesji okładkowej. Tym razem ten prestiżowy tytuł trafił do aktora Chrisa Evansa. Filmowy Kapitan Ameryka ma podwójny powód do świętowania – niedawno poślubił swoją ukochaną Albę Baptistę. O tym wydarzeniu, jak i innych nieświeżych informacjach ze świata Hollywood, opowiedziała w Dzień Dobry TVN – Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz.

Chris Evans najseksowniejszym mężczyzną

Chris Evans to aktor znany filmów takich jak "Fantastyczna czwórka", "Kapitan Ameryka" czy "Na noże" otrzymał tytuł najseksowniejszego mężczyzny na świecie, który rok rocznie przyznawany jest przez amerykański magazyn "People". Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz opowiedziała również o wielkiej zmianie, która zaszła w życiu aktora.

- Poprzednio na tej liście pojawili się m.in. George Clooney, David Beckham czy Bradley Cooper. [...] Jego fanki rozpaczają. Ożenił się. Ma 42 lata i jak sam mówi, to już był najwyższy czas - stwierdziła dziennikarka.

Chris Evans stanął na ślubnym kobiercu z 26-letnią Albą Baptistą, portugalską aktorką. Według relacji dziennikarki – wesele młodej pary było owiane tajemnicą niemal do ostatnich chwil, zaś goście byli proszeni o nieużywanie telefonów podczas ceremonii zaślubin.

Więcej informacji ze świata gwiazd - Sylwia Grzeszczak, Matthew Mcconaughey i Ed Sheeran

Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz przygotowała także inne newsy ze świata gwiazd, które ostatnio wywołały spore zainteresowanie mediów.

Sylwia Grzeszczak opowiedziała w najnowszym wywiadzie o cieniach pracy w show-biznesie. Wokalistka po raz pierwszy przyznała, że nie zawsze otaczali ją ludzie, którzy o nią dbali. Wokalistka czuła się niewystarczająca, co odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Od kiedy Sylwia jest mamą, ma dużo większe poczucie własnej wartości i wie, że to ona może dyktować warunki w świecie muzyki

Matthew Mcconaughey wydał książkę dla dzieci. Aktor jest ojcem trójki pociech, które dostarczyły mu masy inspiracji. -Wena naszła go pewnej nocy, obudził się i nagle zaczął się zastanawiać, czy dobrze im doradza, jak funkcjonuje ten świat, dlaczego ktoś nas lubi. [...] To jest zbiór złotych myśli, refleksji, które chce przekazać nie tylko swoim dzieciom, ale dzieciom na całym świecie - tłumaczyła Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz.

Ed Sheeran wystąpił na ślubie swoich fanów w Las Vegas. Muzyk miał tam wystąpić, jednak z powodu problemów technicznych koncert został odwołany. Gwiazdor wybrał się na spacer i przypadkiem natknął się na parę, która akurat składała sobie przysięgę małżeńską. Ed Sheeran nie dość, że został ich świadkiem, ale i zagrał podczas ceremonii. Do sieci trafiło nagranie z całego wydarzenia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TV na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Cindy Ord / Staff/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości