Ed Sheeran

  Ed Sheeran

  38. gala MTV Video Music Awards odbyła się w nocy z 12 na 13 września w gmachu Barclays Center w Nowym Jorku. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd spragnionych występów i czerwonych dywanów, które wcześniej ograniczała pandemia koronawirusa. Do zdjęć pozowali m.in. Ed Sheeran, Jennifer Lopez, Megan Fox, Justin Bieber czy Kourtney Kardashian. Ich stylizacjom przyjrzała się redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl Sabina Zięba. Zobaczcie, jak wyglądali.

  Paweł Domagała przygotował kolejną muzyczną niespodziankę dla swoich fanów. Jego najnowszy singiel "Milcz" podbija serca słuchaczy. To kolejny numer z trzeciego albumu artysty "Wracaj", wydanego pod koniec minionego roku. Do utworu powstał również teledysk. Tym razem Domagała prezentuje ułamek pełnometrażowej, filmowej opowieści.

  Ed Sheeran podzielił się z fanami radosną nowiną. Brytyjski piosenkarz i jego żona Cherry Seaborn powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Maleństwo przyszło na świat w zeszłym tygodniu, ale szczęśliwi rodzice postanowili poinformować o tym fakcie dopiero teraz. Jakie imiona wybrali dla swojej pociechy?

  "Są prawdziwymi świrami, ale ich kocham" - mówi o byłych współlokatorach, czyli zespole BEMY Ed Sheeran. "Było czysto i pomarańczowo" - tak byłego współlokatora wspominają sami muzycy. Jak długo razem mieszkali? Na scenie Dzień Dobry TVN zespół BEMY wykonał piosenkę "Islands". Posłuchajcie!

  W środę w Dzień Dobry TVN: wychowywali się we Francji, studiowali w Anglii, a ich współlokatorem w akademiku był sam Ed Sheeran - Be.my - bracia polskiego pochodzenia właśnie podbijają polski rynek muzyczny. Oprócz tego: Ewa Kozioł i nasza eco-kawiarenka - pokażemy, jak wyrzucić z domu chemię i znaleźć naturalne odpowiedniki lekarstw, kosmetyków i środków czyszczących. Następnie: roztańczona kuchnia - Maciej "Gleba" Florek z żoną oraz człowiek, który znalazł sposób na odprawienie z kwitkiem nielubianych telemarketerów. Startujemy jutro o 8.00!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili: Jakub Dubik i Stanley Łopuszyński. Zagrali, przerobimy na wiolonczelę i fortepian, przebój Eda Sheerana: "Thinking Out Loud". Podoba się Wam?

  Pierwsze utwory nagrywał w 2005 roku ale świat usłyszał o nim dopiero 6 lat później. Od tego czasu jego utwory nie schodzą z pierwszych miejsc na listach przebojów! Z Edem Sheeranem, przy okazji jego wizyty w Polsce, spotkała się Gabi Drzewiecka.